Regisztráció Elfelejtett jelszó

USA részvények

igen, szerintem is megle…

#854238 Bendeguz Előzmény: #854237

igen, szerintem is meglesz 1-2 héten belül az ellenszer, aztán béke poraira. oxy már most jó osztalék hozamot ad, nettó 6,5% dollárban. Azért az jobb, mint a máp :D

OXY: sztem amíg ez a kor…

#854237 matgab Előzmény: #854211

OXY: sztem amíg ez a koronavírus miatti marháskodás miatt az olaj kereslet nem éri el a mélypontját , addig esni fog.

De sztem még 3 napig lesz hír ez a korona vírus és akkor lassan lehet majd kezdeni a beszállókat...


Helló mindenki! Melyik u…

#854211 Bendeguz

Helló mindenki! Melyik usa részvényeket figyelitek most? miben lehet nagy ugrás?

nálam OXY és VEEV továbbra is.

tudtok ezekre ellenérveket? OXY meddig esik még?

LK

#854205 Koffein Előzmény: #854198

Azért az usában is tudnak alkotni, Muddy Waters Research (short poziban álló) kihozott egy jelentést, hogy nem úgy fogy a LK-ban a kávé, ahogy a jelentés mondaná. Citrom Research egy másik short lovag, miután eléggé beadták (??lehet zárták is pozikat??), már elkezdte védeni az LK-t, hogy long poziban van a citrom és várja a menedzsment válaszát a vádakra... kiváncsi vagyok, hogy a sec talál-e valamit, hisz tipikusan az a mozzanat volt, hogy a koronavírus miatt kevesebb bolt nyít ki, kevesebb ember van az utcán, már a befektetők is arra a következtetésre jutottak, hogy szar q1 lesz, nyerőt realizálnak, így is esik és erre rájön egy ilyen atom... :)

DLPH

#854087 Koffein

+61% on berottyantás... BWA felvásárolja 1,5milliárdért, miközben 900milliós a kapitalizációja... jó kis lottószelvények vannak mostanság, csak az enyémet nem akarják kihúzni XD

SPCE

#853949 Fornit Előzmény: #853946

Van pár nyitott rése az idénről is, betöltheti őket, amiulyen őrült ütemben hagyta őket.

SPCE

#853938 Koffein Előzmény: #853933

IPO.ba nem mernék belevenni, csak pár hónap után, amikor látom, hogy miként alakul a kereslet..

mostanság mertem belevenni az uber-be, bynd-be, habár az utóbbit már el is adtam.. levis is jó vétel lehetett volna december folyamán..

SPCE

#853933 Fornit Előzmény: #853932

Én is megfeledkeztem róla, még IPOA korában. Szerencsére. 8$ alatt kistoppolódtam volna.

SPCE

#853932 Koffein

lagymatag kezdés után közel másfél hónap alatt 2,5szerezett... én idióta f@x nem vettem bele, annak ellenére, hogy 10$ alatti beszállót terveztem... a rohadt feledékenység, hogy az...

boeing

#853778 Koffein Előzmény: #853777

én is így látom, hogy az első negyedévben lennie kellene egy kisebb zűrzavarnak a tőzsdéken, de amint látjuk iránra egy napot esett... közösségi hálókon 3ik vh-t emlegettek... és mit csinált a tőzsde? ment tovább, mintha semmi sem történt volna... mivel mindenki esést vár, ezért nem biztos, hogy esés lesz és majd nyáron a választások előtt lesz a kitárazás... főleg ha warrenné indul trump ellen...

boeing

#853777 matgab Előzmény: #853763

Hogy látjátok?

Nekem az a meglátásom, hogy most hogy megegyeztek a kínaiakkal, Q4-re csodálatos eredményeket produkálnak, lakosság fogyaszt ezerrel és Iránnal sem méregetik tovább , hogy kié a hosszabb.

Szóval erre még Trump rádobhat egy adócsökkentés vagy növelheti az állam eladósodottságát és akkor tovább tart a rally, de van egy olyan érzésem, hogy január végén vagy februárban azért becsapódhat egy nagyobb gebasz, mert már minden olyan optimistára van húzva...