Regisztráció Elfelejtett jelszó

Kulcssoft

kulcssoft jövője

#853900 Koffein Előzmény: #853775

ezt vártam, előbb vagy utóbb csak kisül a pecsenye :D

"A Kibocsátó tájékoztatja a Tisztelt Részvényeseket, hogy a Társaság intenzív jövőbeni terjeszkedést tűzött ki célul a térségben, elsősorban a visegrádi országok területén. Ennek keretén belül a Társaság egy olyan leányvállalat megalapítását készíti elő, amelyen keresztül első lépésben a szlovákiai piacon jelenhet meg ügyviteli termékeivel. A Társaság a piacra lépés forrásainak biztosítása érdekében jelenleg vizsgálja a nyilvános értékpapír kibocsátás és/vagy új stratégiai partner, befektető bevonásának a lehetőségét is.

A Társaság Igazgatósága emellett jövőbeni célként határozta meg, hogy a Társaság részvényei az előírt feltételek teljesítésével, bekerüljenek a Budapesti Értéktőzsde Prémium kategóriájába. "

https://bet.hu/newkibdata/128347151/Kulcs-Soft_rendkivuli%20tajekoztatas_200121.pdf

még a végén kulcsárék is beneveznek a 30 milliárdos kötvény bizniszbe... plusz ami jó hír is lehet rövid távon, megcélozták a prémium kategóriát...

Pinksheetbe pörgő fityfa…

#852669 Koffein

Pinksheetbe pörgő fityfaszok miket bele nem látnak a ksoftba... mindenesetre mókás... :)

spekik ezt is kezdik meg…

#848835 Koffein

spekik ezt is kezdik megtalálni? már 1500nál jár... érdekes...

kiváncsi vagyok, hogy kulcsár úr mikor kezdi a kiárusítást... tavaly belebegtette, hogy egy ferkára való részvény pakktól szívesen megszabadulna... :)

68

#843265 Koffein Előzmény: #843256

Ezt csak venni lehet, eladni nem :) akik megtépték januárba, veszteséggel vissza is adták februárba :))

Amúgy az osztalék kecsegtető ;)

68

#843256 Fornit

"A Kulcs-Soft a 2018. december31-re végződő üzleti évének eredményéből a 2019. április 29-én kelt közgyűlési határozat alapján részvényenként bruttó 68 forint osztalékot fizet - tette közzé a BÉT-en a társaság."

Valamikor, tán 2010-ben v 11-ben nagy pakkokat szórt a tulaj 200-ra, aki akkor vett, és még tartja, nem járt rosszul.