Regisztráció Elfelejtett jelszó

USA részvények

SHOP meg közben 300 alat…

#849780 Fornit Előzmény: #848761

SHOP meg közben 300 alatt.

Így is 100% feletti az idei emelkedése.

Hasonló tech cégeket is nagyon beadták (mind tegnap, mind szeptemberben)

NET

#849705 Fornit Előzmény: #849697

Pénteken akadt meg rajta a szemem nekem is. Be is tettem egy vételt. Épp ott volt a napi alj, ahová álltam.

Tudjátok miért nem jó tickre napi aljon vásárolni néha?

Mert csak 4 darab teljesült le bsszameg, a többi nem!!!!

ha első megérzésre belev…

#848871 Koffein Előzmény: #848855

ha első megérzésre beleveszel (és nem hallgatsz rám) a Rokuba és rá se nézel, akkor óriási haszonnal tudnál most kiszállni belőle :)

anno ferrariba nagy potenciált láttam, megérzésem is az volt, hogy hosszúra kell venni 5év múlva ránézni... ipo után annyi elemzést, véleményt olvastam, hogy hagytam a fenébe, mind lefele várták, mert túlértékelt... ha akkor túlértékelt volt, akkor most most mennyire túlértékelt? :)

legutóbbi ilyen sztori, thyssenkrupp, érdekességképpen be is írtam, belevettem, erre feltételt szabtam magamnak én hülye, ha töri a qrva emelkedő trendet, akkor eladom, ha csak simán beteszem a célárra, és rá se nézek, akkor 2-3nap múlva 3szor nagyobb haszonnal elmegy... dirrr ilyenkor kapok agyfaszt s jut utólag eszembe koszto mondása, a tőzsdén 2x2=5-1=4, habár van amikor egy durva deriválás után jön ki a célár :))

én ha első érzésből vesz…

#848855 matgab Előzmény: #848836

én ha első érzésből veszek valamit hirtelen, azok szoktak a legnagyobb szopók lenni...

Amúgy ma a Roku is -5,8%

és a Paycom is -5,5

mindig az első megérzés …

#848836 Koffein Előzmény: #848811

mindig az első megérzés a jó :) ezen kell dolgozni, van akinek ösztönösen jön, s gondolkodás nélkül cselekszik... van aki nem mer élni vele, mert túlgondolja, mire odajut, hogy él vele, addigra már lecsúszott a nagy nyerőről :) sajnos én is az utóbbi csoportba tartozom :)

Emlékszek, 2017-ben link…

#848811 Fornit Előzmény: #848761

Emlékszek, 2017-ben linkeltem egy cikket, hogy micsoda jó vétel, mint a korai amazon. Azzal kommentáltam, hogy jókor, kb triplázás után írják 75$-nál....

Tavaly volt SHOP-om 150 körülről, de az ősszi beesés kezdetekor eladtam (mint szinte minden részvényem akkor)

Most a nyáron nézegettem 290 körül járt egy nap, de pöcs voltam belevenni, akkor pedig ép azt néztem, hogy nagy pakkal meg kellene skalpolni valamit. Legalább egy normál adagot vehettem volna...

kell a korrekció, így is…

#848761 Koffein Előzmény: #848740

kell a korrekció, így is sokat mentek idén :)

SHOP meglepett, amikor utoljára néztem 100 körül volt, most 358, pár napja belenyalt 400ba is ... ki gondolta volna?

kellett nekem őket megem…

#848740 matgab Előzmény: #848475

kellett nekem őket megemlíteni:

ROKU: -2%

ADPT: -2,1%

BBIO :-7%

BYND: -3,5%

MTCH: -2%

CRWD: -10,8%

PAYC -7,4%

TWTR: -0,5%

TWLO -8,08%

DBD: +1.1%

faxom, minden olyan rész…

#848475 matgab Előzmény: #847933

faxom, minden olyan részvény , ami itt van a figyelő listámon többszöröződik, csak az nem amiben benne ücsörgök (4IG)

ROKU

ADPT

BBIO

BYND

MTCH

CRWD

PAYC

TWTR

TWLO

DBD

GE

#847807 Koffein Előzmény: #847656

"A múlt héten 13,5 százalékkal nőtt a GE részvényeire vonatkozó short ügyletek összértéke, a múlt hónaphoz képest pedig közel 21 százalékos volt a növekedés - árulta el az S3 Partners vezetője, Ihor Dusaniwsky. A short napi állományát egy algoritmus számítja ki a piaci adatokból és a tanácsadócég körébe tartozó 2 ezer milliárd dollárnyi eszköz alapján. Az adatok azt mutatják, hogy többen elkezdtek fogadni a GE árfolyamának esésére és egy nagybefektető sem zárta le a korábbi short pozícióját."

https://www.portfolio.hu/vallalatok/egyre-tobben-fogadnak-a-ge-esesere.334879.html