Regisztráció Elfelejtett jelszó

USA részvények

GE

#847656 Koffein Előzmény: #847627

"11 éve nem látott esést szenvedtek el tegnap a General Electric részvényei, miután egy neves pénzügyi elemző azzal gyanúsítottá meg a céget, hogy könyvelési csalást követtek el. Harry Markopolos szerint a vállalat biztosítási üzletágának 18,5 milliárd dollárral kéne azonnali hatállyal megnövelni tartalékait, emellett pedig egy egyszeri 10 milliárd dolláros leírást elkönyvelnie. Emellett Markopolos szerint a GE-nek 9 milliárd dolláros veszteséget kéne elkönyvelni a felvásárolt Baker Hughes-on, ami így együtt gyakorlatilag teljesen ellehetetlenítené a cég működését. Markopolost a 175 oldalas dokumentum elkészítésére egy meg nem nevezett hedge fund motiválta, akivel short pozíciót vettek fel a GE-ben. A vádakat Tim Culpan, a GE vezérigazgatója határozottan tagadja, ám ennek ellenére tegnap 11%-ot esett az árfolyam."

diebold

#847534 matgab Előzmény: #847533

ja, én folyamatosan néztem... 2,5-nél erősen gondolkodtam rajta, csak akkor meg attól féltem, hogy be fog csődölni...

diebold

#847533 Koffein

idei teljesítménye odabassz rendesen ~2,5-ről 14ig repült csekély 8 hónap alatt... tuti senki nem játszotta meg (én sem), annak ellenére, hogy év elején titkos favorit volt :)

JNJ

#847353 Fornit

Tegnap az összes szabad zsetont betoltam JNJ-be 130,6-on, ma meg kiszórtam 131,60-nál, nehogymá visszaessen 1% feletti sp minusznál. (meg egy másik papirosom mellett épp a -26% virított a napi teljesítménynél, nem szívesen engedtem volna vissza ezt a nyerőt) Máris elmondhatom, hogy duplaannyit is nyerhettem volna. :S

spicli :-P @matgab: bocs…

#847281 Koffein Előzmény: #847239

spicli :-P

@matgab: bocsi,ha miattam nem vettél s lemaradtál egy nagy nyerőről... ahogy nézem folyamatosan figyelted (én nem), több alkalommal beírtad,hogy mennyit ment, úgy gondolom, ha igazán hittél volna a cégbe, akkor belevettél volna... ettől függetlenül még tartom, azt a véleményem, hogy nem látom hova futhat ki. évek óta van chromecast.em s ugyanazokat az alkalmazásokat tudja, netflix, hulu stb... apple, amazon is tudja ezeket, na meg a xiaomi is, meg fene tudja hány fajta cucc van a piacon... persze ez nem jelenti azt, hogy nem 10szerezhet.. ez csak egy vélemény, a döntést te hozod, s más se mondta, hogy koffein ne beszélj hülyeségeket, ebben óriási potenciál van... buy buy buy amíg még nem késő...


Bazzeg , ki volt innen a…

#847233 matgab Előzmény: #847227

Bazzeg , ki volt innen az, aki azt mondta, hogy a Rokuban nincs fantázia, olyan egy a tucatból streamel-ős cég...?? Engem meggyőzőtt...

Azóta pedig ötszörözött az árfolyam...

El is feledkeztem róla t…

#847227 Fornit Előzmény: #847102

El is feledkeztem róla teljesen. Hol van már a 40 körüli vételem... sőt a tizenakárhányas, ami minusz 10% felett stoppolódott.


Tegnap toltam egy salesforce pánikvételt zárás előtt, első cél a 150 körüli rés.

Sok réssel fel nyitás ma.

most nézem, hogy a Match…

#847102 matgab Előzmény: #847024

most nézem, hogy a Match milyen szépet ment az elmúlt egy évben.

És ma még rádob +16%-ot preopen-ben??

Az AU.US kurvára emelkedik mióta eladtam (2 év tartás után).

Azért csak tud valamit ez a Matolcsy...

2810-nél nagyobb ellenál…

#846981 TrendMan

2810-nél nagyobb ellenállást/támaszt várok S&P-ben.

JNJ

#846672 Fornit Előzmény: #846356

Most már csak 176,04. Mintha vettél volna amikor írtad a 238-at. Tegnap SPO volt, furcsa hogy a piacra jövet 3. hónapon belül máris.

CRWD: Kinyit jegyzési ár +100%-on és másfél hónap alatt megy fel még 50-et, hát én bele nem mernék venni = akkor tuti emelkedhet még. (Nyitni kellene egy GS vagy JPM számlát, hátha onnan részt lehetne venni ilyenekben)

Más:

https://seekingalpha.com/news/3485855-cloudera-plu...

Carl Icahn discloses a 12.6% active stake in Cloudera

The filing says Icahn acquired the position believing that shares are undervalued. He plans to speak with the board and management to discuss enhancing value and potentially nominating board candidates.

Cloudera shares are up 13.1% to $7.18.

Így könnyű, veszel, bejelented h vettél, erre a hírre +13% nyerőben is vagy.

JNJ

#846356 matgab Előzmény: #846333

beyond the meat, eszméletlen...

Már 238... Jobban megy, mint a 4IG!


Crowdstrike Holdings Inc-ról mi a véleményetek?