Regisztráció Elfelejtett jelszó

4IG fórum

pszicho

#847744 Bendeguz Előzmény: #847743

igen, ennek fényében nagyon érdekel már, hogy mennyibe is kerül a tsys. nehogy kiderüljön, hogy 30 mrd kötvényből fedezve van és viszonlátás :)

pszicho

#847743 picirigo Előzmény: #847742

Ha még veszünk pár német tankot, repcsit meg helikopátert, akkor lehet megint minta ország leszünk??? :)))

pszicho

#847662 matgab Előzmény: #847625

Ennyire ne menjünk, még akartam kicsit hozzábővíteni és a babakötvényt még át sem raktam...Vissza 900-ra inkább!

It's a hard day's night.…

#847504 Csusza

It's a hard day's night... :-D

Remélem fordult, nem csak pattant.

pszicho

#847461 matgab Előzmény: #847460

Előbb utóbb ki kellene jönni a közgyűlési határozati javaslatokkal.
Egy ilyen javaslatban normál esetben előre beírnák a tőkeemelés árfolyamát- hiszen enélkül hogyna tudnék bárkit is elküldeni meghatalmazással, hogy szavazzon helyettem.
Persze a 4IG-nél el tudom képzelni, hogy csak a KGY -n derül ki az árfolyam.
Azt hiszem ez most triplán jó JG-éknek:
1) a felhúzott áron meg el tudtak adni egy csomó részvényt , amiből JG vagy kifizeti a saját bevásárlásának az értékét, vagy felhasználják a kötvény jegyzésre


2) az eladásaikkal le tudják tolni az árfolyamot, így a tőkeemelés során olcsón tudnak bármilyen mennyiségben beszállni a cégbe, ezzel tovább növelni a tulajdon részüket


3) Az a sok kisbefektető, aki belekapaszkodott a felfele menetbe, mert volt valamiféle infoja a tsys felvásárlásról és azt hitte, hogy ilyen könnyű pénzt csinálni a tőzsdén - nos ezek a kis befektetők hamarosan (vagy már most) hamarosan fognak menekülni -amit majd JG-ék megint az olcsó vásárlás által történő tulajdonosi koncentráció növelésére használnak fel.

Ez egy nagy póker gyerekek! Aki nem bírja a feszküt, az dobja el a lapjait!

pszicho

#847459 Koffein Előzmény: #847417

júliusban még extrém forgatókönyvként tekintettem 870-re, s mára valósággá vált, ha így haladunk tovább a legextrémebb forgatókönyv is valósággá válik :) az egészben az a legmeglepőbb, hogy korrekció nélkül nyomják le, nap mint nap, semmi visszapattanás... oké, hogy sokat ment s nem vészes egy kis esés, de ez így elég kiábrándító... már alig merek ránézni, mert csak összerezzenek :D