Regisztráció Elfelejtett jelszó

USA részvények

faxom, minden olyan rész…

#848475 matgab Előzmény: #847933

faxom, minden olyan részvény , ami itt van a figyelő listámon többszöröződik, csak az nem amiben benne ücsörgök (4IG)

ROKU

ADPT

BBIO

BYND

MTCH

CRWD

PAYC

TWTR

TWLO

DBD

GE

#847807 Koffein Előzmény: #847656

"A múlt héten 13,5 százalékkal nőtt a GE részvényeire vonatkozó short ügyletek összértéke, a múlt hónaphoz képest pedig közel 21 százalékos volt a növekedés - árulta el az S3 Partners vezetője, Ihor Dusaniwsky. A short napi állományát egy algoritmus számítja ki a piaci adatokból és a tanácsadócég körébe tartozó 2 ezer milliárd dollárnyi eszköz alapján. Az adatok azt mutatják, hogy többen elkezdtek fogadni a GE árfolyamának esésére és egy nagybefektető sem zárta le a korábbi short pozícióját."

https://www.portfolio.hu/vallalatok/egyre-tobben-fogadnak-a-ge-esesere.334879.html

GE

#847656 Koffein Előzmény: #847627

"11 éve nem látott esést szenvedtek el tegnap a General Electric részvényei, miután egy neves pénzügyi elemző azzal gyanúsítottá meg a céget, hogy könyvelési csalást követtek el. Harry Markopolos szerint a vállalat biztosítási üzletágának 18,5 milliárd dollárral kéne azonnali hatállyal megnövelni tartalékait, emellett pedig egy egyszeri 10 milliárd dolláros leírást elkönyvelnie. Emellett Markopolos szerint a GE-nek 9 milliárd dolláros veszteséget kéne elkönyvelni a felvásárolt Baker Hughes-on, ami így együtt gyakorlatilag teljesen ellehetetlenítené a cég működését. Markopolost a 175 oldalas dokumentum elkészítésére egy meg nem nevezett hedge fund motiválta, akivel short pozíciót vettek fel a GE-ben. A vádakat Tim Culpan, a GE vezérigazgatója határozottan tagadja, ám ennek ellenére tegnap 11%-ot esett az árfolyam."

diebold

#847534 matgab Előzmény: #847533

ja, én folyamatosan néztem... 2,5-nél erősen gondolkodtam rajta, csak akkor meg attól féltem, hogy be fog csődölni...

diebold

#847533 Koffein

idei teljesítménye odabassz rendesen ~2,5-ről 14ig repült csekély 8 hónap alatt... tuti senki nem játszotta meg (én sem), annak ellenére, hogy év elején titkos favorit volt :)

JNJ

#847353 Fornit

Tegnap az összes szabad zsetont betoltam JNJ-be 130,6-on, ma meg kiszórtam 131,60-nál, nehogymá visszaessen 1% feletti sp minusznál. (meg egy másik papirosom mellett épp a -26% virított a napi teljesítménynél, nem szívesen engedtem volna vissza ezt a nyerőt) Máris elmondhatom, hogy duplaannyit is nyerhettem volna. :S

spicli :-P @matgab: bocs…

#847281 Koffein Előzmény: #847239

spicli :-P

@matgab: bocsi,ha miattam nem vettél s lemaradtál egy nagy nyerőről... ahogy nézem folyamatosan figyelted (én nem), több alkalommal beírtad,hogy mennyit ment, úgy gondolom, ha igazán hittél volna a cégbe, akkor belevettél volna... ettől függetlenül még tartom, azt a véleményem, hogy nem látom hova futhat ki. évek óta van chromecast.em s ugyanazokat az alkalmazásokat tudja, netflix, hulu stb... apple, amazon is tudja ezeket, na meg a xiaomi is, meg fene tudja hány fajta cucc van a piacon... persze ez nem jelenti azt, hogy nem 10szerezhet.. ez csak egy vélemény, a döntést te hozod, s más se mondta, hogy koffein ne beszélj hülyeségeket, ebben óriási potenciál van... buy buy buy amíg még nem késő...


Bazzeg , ki volt innen a…

#847233 matgab Előzmény: #847227

Bazzeg , ki volt innen az, aki azt mondta, hogy a Rokuban nincs fantázia, olyan egy a tucatból streamel-ős cég...?? Engem meggyőzőtt...

Azóta pedig ötszörözött az árfolyam...

El is feledkeztem róla t…

#847227 Fornit Előzmény: #847102

El is feledkeztem róla teljesen. Hol van már a 40 körüli vételem... sőt a tizenakárhányas, ami minusz 10% felett stoppolódott.


Tegnap toltam egy salesforce pánikvételt zárás előtt, első cél a 150 körüli rés.

Sok réssel fel nyitás ma.

most nézem, hogy a Match…

#847102 matgab Előzmény: #847024

most nézem, hogy a Match milyen szépet ment az elmúlt egy évben.

És ma még rádob +16%-ot preopen-ben??

Az AU.US kurvára emelkedik mióta eladtam (2 év tartás után).

Azért csak tud valamit ez a Matolcsy...

2810-nél nagyobb ellenál…

#846981 TrendMan

2810-nél nagyobb ellenállást/támaszt várok S&P-ben.