Regisztráció Elfelejtett jelszó

USA részvények

JNJ

#846672 Fornit Előzmény: #846356

Most már csak 176,04. Mintha vettél volna amikor írtad a 238-at. Tegnap SPO volt, furcsa hogy a piacra jövet 3. hónapon belül máris.

CRWD: Kinyit jegyzési ár +100%-on és másfél hónap alatt megy fel még 50-et, hát én bele nem mernék venni = akkor tuti emelkedhet még. (Nyitni kellene egy GS vagy JPM számlát, hátha onnan részt lehetne venni ilyenekben)

Más:

https://seekingalpha.com/news/3485855-cloudera-plu...

Carl Icahn discloses a 12.6% active stake in Cloudera

The filing says Icahn acquired the position believing that shares are undervalued. He plans to speak with the board and management to discuss enhancing value and potentially nominating board candidates.

Cloudera shares are up 13.1% to $7.18.

Így könnyű, veszel, bejelented h vettél, erre a hírre +13% nyerőben is vagy.

JNJ

#846356 matgab Előzmény: #846333

beyond the meat, eszméletlen...

Már 238... Jobban megy, mint a 4IG!


Crowdstrike Holdings Inc-ról mi a véleményetek?

JNJ

#846333 Fornit Előzmény: #846019

(JNJ) Figyelgettem, viszont csak ma vettem bele 130,7-en.

MarketAxess vételt is eszközöltem 335-ön, cél a rés betöltése, SL a tegnapi alj.

Kripto

#846171 Bendeguz Előzmény: #846170

engem is, ezért olvastam utána, hogy miként "bányászik", miközben nem meríti az akksit. a kettő együtt ugyanis fizikai képtelenség.

Kripto

#846169 Bendeguz Előzmény: #846167

olvasd el, leírja, hogy nem a telefon erőforrásait használja (nem meríti az akksit), hanem kapcsolati hálót kell magad alá építeni. nincs itt semmiféle blokklánc, csak piramis

Kripto

#846168 rbbj11 Előzmény: #846167

De valahogy nekem sem nyerte el a bizalmat. Azért kíváncsi vagyok a véleményetekre, nehogy lemaradjunk egy új Bitcoin születéséről, ami innen majd ezerszerez

Kripto

#846167 rbbj11 Előzmény: #846165

Elvileg számítógépek helyett bányászatra az okos telók erőforrását használja. Rákerestem neten mint kriptodeviza értékre: úgy tűnik jegyzik és jellemzően Bitcoinban mérik az értékét, meg nem is egy kétéves történet

Kripto

#846165 Bendeguz Előzmény: #846162

szimpla piramisjáték, ahol a kapcsolati háló, meg ki tudja milyen lehalászott adatok jelentik az alapítóknak az értéket, te meg kapsz érte PI-t, ami talán egyszer majd átváltható lesz dollárra. Valaki máshogy értette?

To start earning Pi, check in every 24 hours and hit the lightning button to start mining. Once you are mining, you can boost your hourly rate by inviting trusted friends and family to join the community. After 3 days of mining, you can boost your earnings more by building your security circle, which contributes to the overall security of the network. Keep in mind, earlier members of the network mine at a higher rate than those that come after them.

Egy nap alatt 17 Mrd dol…

#846075 TrendMan

Egy nap alatt 17 Mrd dollar keletkezett a tőzsdén!

Döbbenet!

JNJ

#845996 Bendeguz Előzmény: #845994

valami öregasszony perelt emiatt és iszonyat hatalmas kártérítést ítélt meg a bíróság, de ilyen milliárd dollár körülit. lehet rosszul emlékszem, de volt valami hasonló horderejű amcsi per nemrég

JNJ

#845990 Koffein

leakciózzák https://www.portfolio.hu/vallalatok/rakkelto-babah...

"A társaság egyik babák számára gyártott hintőpora rákkeltő hatású anyagot tartalmazhatott, az igazságügyi minisztérium most azt vizsgálja, tudhatott-e erről a gyártó, illetve más termékeiben lehetnek-e ilyen hatású anyagok, azbeszt származékok."