Regisztráció Elfelejtett jelszó

USA részvények

GME. US premarket -27%..…

#844431 matgab Előzmény: #844384

GME. US premarket -27%...

Milyen jó, hogy eladtam 15 USD környékén! :-)

Remélem rbbj sem tartja az osztalék miatt!

Tegnap vettem egy kva na…

#844383 Fornit

Tegnap vettem egy kva nagy pakk (10x) JPM-et 106,05-ön +0,2%-os SP mellett. Mikor beesett -0,2%-ra épp el tudtam dobni 106,07-en. Ami nem tűnt rossz ötletnek, tekintve az index további egész napos esését. A JPM-et viszont az utólsó percekben felrántották igen erősen 106,5 köré, majd ma réssel fel és most 109,55.....

Hogy basznák meg, de tényleg......


marketwatch

#844126 Fornit

A marketwatch/watchlist nem akar bejönni, bejelentkezést kér. Tegnap óta regisztrációhoz kötötték?

Máshol hol lehet normálisan realt nézni egyszerre sok rv-re?

S&P500

#844005 TrendMan

A 2838 körüli szint már a 2018 februári beeséskor is kulcsszint volt.

DXC

#843926 Fornit Előzmény: #843538

A DXC-s tervem az volt, hogy majd holnap eladom a jó gyj utáni felrántásban. Most épp az, hogy esetleg 0-ban eladom a jó gyj utáni felrántásban.

De nem kell izgulni, rossz lesz a gyj....

VGR

#843591 Fornit

VGR - Vector Group

https://www.finviz.com/quote.ashx?t=vgr&ty=c&ta=1&...

Brutál az osztalékhozama, 16% feletti. Az ilyesmi már magában veszélyesen hangzik. Bár a cikkek címéből nem úgy tűnik, mintha komoly gondok lennének. Úgy hallottam Kaliforniában már ritkaságszámba megy szinte, ha valaki dohányzik, ez viszont nem nagy jövőt vetít előre a cigis cégeknek. 2017 dec óta esésben.

DXC

#843538 Fornit

Az októberben 7x,xx-en eladott pakkot visszavettem ma 57,44-en.

(Bárcsak mindent visszavehetnék most az októberi eladási áraim alatt.)

uber vs lyft

#843426 matgab Előzmény: #843405

Nem tudsz brokicegen keresztül sem USA papírt jegyezni. Én az Alibaba idején megpróbáltam még a céges banki kapcsolatokat is megerdeklodni. Csak ha az amerikai tőzsdei ipo-t szervező cég ügyfele vagy akkor tudsz jegyezni.

Meg kéne esetleg kérdezni az itteni Morganeseket, h tudnak-e rá valami lehetőséget itthonról, de szinte kizárt.

uber vs lyft

#843419 Koffein Előzmény: #843416

úgy tudom, hogy ők a saját pénzüket, és/vagy hasonló milliárdosok pénzét fogadják. ha érdekel, írj nekik, hátha... :)

amúgy tőkeportálról tudom, hogy keresik a vállalkozásokat, illetve befektetőket... ők előszűrik mindkét oldalt és ezt követően jöhet a randi...

uber vs lyft

#843416 Bendeguz Előzmény: #843415

a magyar kockás tökösöket ismerem, legalábbis fel tudok sorolni párat. oda simán betehetem a pénzem és mindenki happy? vagy oda is meghívás kell?

uber vs lyft

#843415 Koffein Előzmény: #843412

nyilván nem is a mi szintünk :) ahol van pár feles milliárd, azokat keresik meg, hogy van ezaz ötlet/cég oszt kéne zsé... :) ilyen pl magyarországon a baconsult (balog péter nng), oktogon ventures (fehér gyula ustream) stb... csakhogy nevesebb arcokat említsek :)

uber vs lyft

#843412 Bendeguz Előzmény: #843405

nem igazán látom miként lehet ilyenekben angyalként befektetni. nem szokott kint lenni a hirdetés, hogy öntsd a pénzed, vagy 1000x vagy nulla lutri, tessék tessék, amíg a készlet tart...

uber vs lyft

#843405 Koffein Előzmény: #843404

Magyarországról csak broki cégen keresztül lehet jegyezni.

Amúgy a legjövedelmezőbb, ha angyalbefektetőként befektet az ember, amikor még pici a cég, oszt x év után ipo, és csörög a kassza. Gondolom Ashton Kutcher is kaszál most az Uberrel, meg majd ahogy fog a jövőben az Airbnb.vel, s még lehetne sorolni... :)