Nálam ott bűzlik a dolog, hogy az átlátszó a wsj-al közösen lehozott egy olyan cikket, amiben azt állítják, hogy szankciók lépnek hatályba 3 személy ellen, de hogy milyen forrásból jutott a tudomásukra, azt már nem írják. Márky Zay is lehetett egy gyors interjú keretében, hogy sugalltak neki valami ilyesmit...
Leírják ezen médiumok, hogy az usa közeledni akar kelet eu-hoz, látvány, hogy a kínaiak és az oroszok egyre jobban teret nyernek.
Azzal, hogy szankcionálnak bármit is, egyre jobban az oroszok és kínaiak fele fogják sodorni a közhangulatot, ezzel legitimitást adva a kormánynak.
Így kevés esélyt látni, habár Trump magasról lecsinál minket, oroszokkal is parádézott, játszó pajtik voltak, mint ahogy a kínaiakkal is és jöttek a szankciók... ennek fényében, bármi igaz lehet, még az ellenkezője is :)