Regisztráció Elfelejtett jelszó

Beyond Meat - BYND

megnéztem a jelentését s…

#844522 joepappa Előzmény: #844519

megnéztem a jelentését szépen fut fel az értékesítése. jót tett neki a hype.

Beyond Meat: A zöld burg…

#844514 matgab Előzmény: #844507
Beyond Meat: A zöld burger a jövő?
Alig több mint egy hónapja van tőzsdén a Beyond Meat, az elmúlt időszak nagy IPO-jai közt szétnézve viszont meglehetősen sikeresnek lehet tekinteni a részvény eddigi életét, mivel a kibácsátási árhoz képest négyszereződött a papír. A növényi alapanyagokból készült „hús” jó sztorinak bizonyul eddig, és az első bevezetést követő negyedéves jelentés alapján jól fogynak a hamburgerek, amely a várakozáson felüli bevételeket hozott a konyhára. A hatás várhatóan az árfolyamban sem marad el, közel 25 százalékos pluszban nyithat a részvény.
KBC

Szerintem elvi okokból v…

#844506 Bendeguz Előzmény: #844503

Szerintem elvi okokból van sikere, illetve a technológia fejlődni fog, olcsóbban, nagyobb mennyiségben is elő tudják állítani. Pár év és kiderül, addig meg jön a konkurencia

Hiába fenntarthatatlan a…

#844503 TrendMan

Hiába fenntarthatatlan a hagyományos hústermelés, ha ez meg megfizethetetlen.

Egyébként ez a dili emlékeztet engem a szója dilire még korábbról.

ott bassza meg a kurva a…

#844492 Bendeguz Előzmény: #844180

ott bassza meg a kurva anyját, ez már triplázott, foreverben üldögélek 3 hónapja nulla mozgással...

BofA / Merill - NeturalC…

#844180 Fornit

BofA / Merill - Netural

Credit Suisse - Netural

Goldman - Netural

Jefferies - Hold

JPM - Overweight

W. Blair - Mkt perform

Sikeres IPO

#842862 Bendeguz Előzmény: #842859

Sose értettem az IPO-kat, mi alapján jönnek ki az árak, emiatt sose néztem utána, hogy miként lehet benne részt venni. Amcsi részvények esetében ez hogy működik? Tudom, google a barátom, de örülnék ha röviden leírná, aki tudja :)

Sikeres IPO

#842830 joepappa Előzmény: #842819

én nem bitos hogy enném. viszont faterék vágtak kakast egyszerűen félelmetes mennyivel jobb a húsa mint a boltinak.

Sikeres IPO

#842825 Koffein Előzmény: #842819

hosszú távon van benne fantázia, egyre több az ember, enni kell adni a népnek, az állatnevelésnek is megvan a maga határa... szóval hosszúra lehet fantázia benne

Sikeres IPO

#842819 Bendeguz

https://on.mktw.net/2ZLgQXD

Venni, vagy nem venni. Enni, vagy nem enni? A részvény mellett érdekes lehet, hogy ennénk-e állat mentes húst? Én biztosan, mert tisztábbnak hiszem, nincsenek benne férgek, paraziták, nem betegen lett levágva, stb. Illetve egy csomó fölösleges szenvedés is kimarad a képletből