Regisztráció Elfelejtett jelszó

Budapest

no sorszám today

#843965 TrendMan

A helyi - fővárosi - önkormányzatnál hetek óta semmit nem lehet elintézni, mert a sok 'jövevény' átregisztráló adminisztrációjával vannak az ügyintézők elfoglalva.

A félfogadási idő közepén már nincs sorszám.

-- Patkányok! Patkányok! Galéria!!! - Köszönjük Főpolgármester úr! Köszönjük Fidesz!--

#842751 TrendMan Előzmény: #842633

Budapest, update patkány-ügyben:

https://index.hu/belfold/2019/04/29/tarlos_patkany...

Ahelyett, hogy az évek során bevált szolgáltatót nyugodtan hagyták volna tovább dolgozni, most Tarlós azzal próbál villantani, hogy extra forrásként tünteti fel azokat a pénzeket, amiket már eredetileg is ilyen célra kellett volna fordítani.

Vagy esetleg kevesebbet, de időben.

-- Patkányok! Patkányok! Galéria!!! - Köszönjük Főpolgármester úr! Köszönjük Fidesz!--

#842692 matgab Előzmény: #842633

Majd meglátjuk. Ebből a patkanyozasbol majdnem biztos vagyok, h a baloldal rá fog ugrani a holokauszt témára. Főleg úgy hogy most már a jobbik sajnos teljesen elvesztette elveit, önazonossagat. Egy apró provokáció és a média ferditese segítségével máris főcim lesz a velünk élő magyar rasszizmusrol.

Elég megnézni az UEFA-t, h hogyan ítéli meg a román, a szlovák vagy a magyar szurkolók viselkedését...

-- Patkányok! Patkányok! Galéria!!! - Köszönjük Főpolgármester úr! Köszönjük Fidesz!--

#842633 Koffein Előzmény: #842630

a sztori nagyjából az, hogy a konzorcium a nerhez kötődik, alá igétek rendesen, majd fillérekért fel akarták bérelni a bábolnát, akik beintettek, hogy lófaszt, mert ennyiért nem lehet megcsinálni... most meg szívják a fogukat, önkormányzat dupla annyit is fizetne, mint kéne, csak irtsák a jószágokat.. vicc

http://www.atv.hu/belfol…

#842631 Ibiza
http://www.atv.hu/belfold/20190425-elkepeszto-igy-...

Így reagált Dobrev Klára arra, ami vele történt

Ma délelőtt egy holland diákcsoporttal beszélgettem a Parlamentben. Elképesztő, hogy milyen jól látják a magyar helyzetet. Hogy a populizmus és a gyűlölet országa lettünk, ahelyett, hogy a jövőnk építésével foglalkoznánk – írja a Facebookon a DK EP-listavezetője.

:) csak úgy belegondoltam, jönnek ide magukat kínozni a szegény hollandok, gondolták beugranak Emeséhez elmondani neki amit tapasztaltak. Háát ez nem semmi..ezt werbertől tanulták tök hüjének nézik az embereket.. nem is sikerült győzni..

de hát csak így tovább köszönjük Emese..

Szegény gyurcsányné retteg a családi kassza miatt..látta gyurcsóti primszámos alakítását..gondolta kézbe veszi az ügyet.


-- Patkányok! Patkányok! Galéria!!! - Köszönjük Főpolgármester úr! Köszönjük Fidesz!--

#842630 Ibiza Előzmény: #842628

de amúgy viccesek mérgezik a közéletet és közben panaszkodnak..ravaszságnak ez karcsú ostobaságnak viszont nagyon.


jaaa és már a cím is nagyon gyermeteg "Patkányok! Patkányok! Galéria!!! - Köszönjük Főpolgármester úr! Köszönjük Fidesz!--" gondolom a gaz orbán találta ki a patkányt ármányban a Tarlóssal.

-- Patkányok! Patkányok! Galéria!!! - Köszönjük Főpolgármester úr! Köszönjük Fidesz!--

#842629 Ibiza Előzmény: #842628

főleg belső városrészben mászkálok gyalog 5-6-7-8-9 ker mert vagy gyalog megyek vagy metróval.

:) gyurcsótiból több van, meleg éjszakákon langzam spaciren

-- Patkányok! Patkányok! Galéria!!! - Köszönjük Főpolgármester úr! Köszönjük Fidesz!--

#842628 Koffein Előzmény: #842627

én szoktam látni, valószínűleg másfele mozgunk :)

már tavaly voltak jelei #827273 én meg nem lovagoltam rajta, mert leszarom, ha valakit zavar, majd szól a képviselőjének, hogy látta sorost és egyre többen vannak :D

-- Patkányok! Patkányok! Galéria!!! - Köszönjük Főpolgármester úr! Köszönjük Fidesz!--

#842627 Ibiza Előzmény: #842571

sokat mászkálok a városban egyet sem látok, pontosabban azok nem ilyenek :) kb 4éve amikor nagy szárazság volt akkor láttam többet.sztem dolgozik a ballibsi mémgyár.

-- Patkányok! Patkányok! Köszönjük Főpolgármester úr! Köszönjük Fidesz!--

#842532 Koffein Előzmény: #842531

soros+juncker visszatámadt, kitanított patkány seregeket küldenek a kormány megbuktatására... :))

köv felvonás címe: stop patkány // állítsuk meg soros és brüsszel patkányait XDD