Regisztráció Elfelejtett jelszó

Magyarország

Ilyen az átlag proli, né…

#840282 Bendeguz Előzmény: #840281

Ilyen az átlag proli, nézz csak be bárhol a Facebook kommentek közé. Alig van ember, aki tud még magyarul. Helyesírás? Az mi?

az ellenzék helyében ezt…

#840261 Koffein

az ellenzék helyében ezt a kampányfilmet megvenném, szili ki lenne iktatva XDD


Szöges léccel verné pofá…

#840185 Tapasz Előzmény: #840184

Szöges léccel verné pofán. De a kb. 30 hozzászólásból csak egy volt, aki, ha nem is értett vele egyet, de próbálta megmagyarázni, hogy miért nem jó ez a támogatási forma. A többi felháborodott volt, én is akartam írni, de már nem lehetett.

Navracsicska az alaptörv…

#840131 Bendeguz Előzmény: #840130

Navracsicska az alaptörvénnyel meg a baltás gyilkos kiadatásával mióta számít ótvar szaros kis csicska féreg fideszesnél bármivel is többnek?

örülünk vaze

#840076 Bendeguz Előzmény: #840066

a legszebb az egészben, hogy mind úgy néznek ki, mint bármelyik délpesti panelproli. a szupergazdagok általában vagy minőségi, de nagyon szolid ruhákban járnak, vagy iszonyat kimutatják a luxust és minden korszi meg dolcse :D ezek meg bmeg kínai turkálós ciklámenben feszítenek...

a másik a fodrász... 3000 Ft egy tisztességes száraz vágás férfiaknak, nőknek legyen 20 ezer. Miért nem képesek ennyit se adni magukra? Nyilván költői kérdés

örülünk vaze

#840066 Láma

Könyörgöm. Nyafogjon már újra valaki egy kicsit a Gyurcsány 2 milliárdos vagyona miatt. Naaa, csak egy picit az íze kedvéért.

https://blog.atlatszo.hu/2019/02/meszaros-lorincek...

Miközben a hírekben az a sláger, hogy Kásler szerint 17-ben 24000 beteg halála elkerülhető lett volna, ha várólista helyett időben kap ellátást.

Ez nyilván az aznapi jut…

#839938 Bendeguz Előzmény: #839930

Ez nyilván az aznapi jutalék volt, ennyi a havi fizetése. Ennek legalább 20xosa összejön havonta. Úgy már nem kevés

Nemrég volt egy eset kel…

#839931 banyaiz

Nemrég volt egy eset keleti határnál melyik határátkelő ukrán, vagy román már nem tudom hol volt az egész határállomás személyzetét lekapcsolták. :) Nemrég pár éve volt , csak úgy felkaptam rá a fejem akkor.

Csempészek lefizették őket , aztán megbuktak, de úgy emlékszem a komplett állomány aki ott szolgált.

Az elhárításnak kicsit feljebb se ártana célozni időnként. De ez is valami.

Micsoda bűnszövetkezet. …

#839930 Láma Előzmény: #839922

Micsoda bűnszövetkezet. 18 családnál összesen 10000 Euro megtakarítás. Ez átlag 550 családonként. Látom már az alagút végén a szebb jövőt, ha az ilyen bűnszövetkezeteket lefülelik. Lesz itt pénz egészségügyre, nyugdíjra ezután.

Magyarországon szabad lo…

#839925 Bendeguz Előzmény: #839922

Magyarországon szabad lopni, védve vagy, mindaddig amíg a főnöknek leadod, ami jár. Nos ebből Olajos Sintér / Lörke gazdája kimaradtak, így példát kellett statuálni.

felfele nem osztottak vi…

#839924 Koffein Előzmény: #839922

felfele nem osztottak vissza, így meg jól jött, pr, beáldozták őket, jól hangzó kommunikáció... offf

https://index.hu/belfold…

#839922 banyaiz

https://index.hu/belfold/2019/02/26/korrupcio_vad_...

Mik vannak. Kb 1x éve hallottam már olyan sztorit a rendőrök egymásnak fizetnek egy nyári hétvégén szolgálatban lehessenek . Ha a munkakörben autósokkal kell autópályán találkozni. Nem is akárhonnan hanem rendőri belső elhárításra rálátó polgártól. Nem is akármilyen összegek röpködtek egy hétvégi műszakra . Hiába buzgott a munkakedv, lelkesedés még hétvégén is szolgálatba akartak állni sőt fizettek érte . :) Úgy látom még ma is tart ez a lelkesedés, 18 ember az már szép egy kisebb rendőrkapitányság.

De mi történt , hogy most elkapták őket és pont ezt a 18-at?