Regisztráció Elfelejtett jelszó

Kreatív reklámok

hogyan nevezzelek?

#838016 Bendeguz Előzmény: #838013

Magam se tudom mi lenne a jó tanács.

1. Állampapír? Elviheti egy államcsőd, vagy infláció alatti kamat.

2. Kötvény? Az infláció feletti hozam magasabb kockázatot is jelent, láttunk már pl Estarban is kötvényes buktát

3. Részvény? A legjobb hozam talán ebből jöhet ki, de ehhez nem elég a szerencse.

4. Bef. alapok? Másra bízni a pénzt? Ha annyira nem ért hozzá valaki, akkor hogy választ magának alapot, vagy alapkezelőt?

Ezeknek valami jó kombója lehetne nyerő, biztos van róla ezer értekezés, de ha mondjuk magyar fizetésből havonta 50 ezret tudsz eltenni, akkor ez se sokat ér, jó ha az inflációt utoléri, de gyarapodni nehéz belőle.

hogyan nevezzelek?

#838013 TrendMan Előzmény: #837968

Igen, a kiszámoló blogon szép kis vita alakult ki.

Élethelyzettől függően mindenki más-más üzenetet lát bele.

Bennem is ambivalens érzéseket kelt.

A kiszámoló blog üzemeltető hozzászólásai elég arrogánsak voltak.

Mit mondjon az pl, aki beírta, hogy 2013-ben kezdett el középvezetői fizetésből takarékoskodni egy XIII. kerületi lakásra és most van annyi pénze, mint amennyibe akkor került?

(Akkor 13 M most meg 35 M) ???

Egy ilyen reklámnak akkor lenne értelmes üzenete, ha ennek az embernek lehetne értelmes tanácsot adni.

De nem lehet.

Vagy igen?

hogyan nevezzelek?

#837968 Koffein Előzmény: #837963

én a végén megsajnáltam a gyereket :)

szerintem tanulságos, a mondanivalója az lehet, hogy nem elég gyűjteni, mert elértéktelenedhet a pénz, ezért szakikra kellene bízni, mert nap mint nap változik a pénz értéke...

arról ne is beszéljünk, hogy milyen belső vívódáson ment át a gyerek.. aki félreakar tenni, az is ilyen lemondásokon, belső vívódásokon megy át... tehát oktat is, hogy ha elakarod érni a célt, akkor gyűjts, fektesd be, ami infláción felül teljesít... vagyis szerintem.. ahogy átfutottam a hsz-eket, mindenki másként értelmezi :)

hogyan nevezzelek?

#837963 Bendeguz Előzmény: #837961

Még gexibb lett volna, ha a bolt előtt pofára esik, kiszakad a zacskó, a pénze egy része begurul a csatornába, másik részét felszedik a vasott kölykök, és közben lesz drágább a teleszkóp. Tripla tanulság. Ne gyűjts pénzt, ne tarts készpénzt, ne hidd hogy a pénzed biztonságban van.

csiri pöri

#825109 Fornit Előzmény: #825106

:))

"A cég marketingesei láthatóan egyébként nemcsak a magyar nyelv, illetve az ötletesség és kreativitás terén küzdenek kihívásokkal, de a vihart kavart fotón „csiripöri” helyett inkább egy klasszikus sertéspörkölt látható, a jobb alsó sarokban „koviubi” helyett a csemegeuborka tankönyvi mintapéldányával. "

csiri pöri

#825106 Koffein

végem :D

http://hvg.hu/kkv/20180727_SPAR_reklam

annyira jól sikerült, hogy a hvg is megírta, tehát még több emberhez jut el, még több ember tudatába épül be a csiri pöri, meglátja a spar logót, bekapcsol a nyáladzás, pöri kellékek, hétvégi kaja, bemegy, vásárol... zseniális :-P

vegyé GYÖNGYÖT mert az jó :)

#786207 joepappa Előzmény: #786204

mert én jobban ki vagyok gyúrva és az már ciki lett volna :)

a werkfilmen egy pillanatra látszódok egyébként youtobon megtalálod :)

ennyi? csak ennyi? semmi…

#772741 Koffein

ennyi? csak ennyi? semmi óriási csattani? annyira kreatív, hogy már csalódás a vége :-D

A KFC sem tudja, hogy mi…

#769663 Koffein

A KFC sem tudja, hogy miből csináljanak pénzt... :-)