Regisztráció Elfelejtett jelszó

Nagyvilág

Új front Venezuella

#838045 rbbj11 Előzmény: #838039

ismerös ez az állapot vkinek itthonról? :)

"Chávez ugyanis vaskézzel törte meg ellenzékét, és még a saját támogatói között is leszámolt azokkal, akik ellent mertek mondani neki. A politikai vita eltűnt, a társadalmi párbeszéd leépült, az ország megindult a diktatúra felé, majd az elnök elkezdte végrehajtani a programját." 444.hu

Nagyon meglepődtem volna…

#838037 Bendeguz Előzmény: #838034

Nagyon meglepődtem volna, ha életben találják, de az esély megvolt rá. Ha úgy vesszük, legalább volt annyi eredménye az egésznek, hogy hasonló esetekre már egy begyakorlott mentési technika, mentőcsapat létezik. A spanyol hírekben állítólag arról van szó, hogy az apa meg annak valami haverja abban a lyukban tartották lelógatva a drogot, amivel kereskedtek, ezért volt a fedél mozdítható, vagy netán félredobva.

Hát nem sikerült a mentő…

#838034 TrendMan Előzmény: #837566

Hát nem sikerült a mentőakció, bár megtalálták, de későn érkeztek:

https://www.welt.de/vermischtes/article187740982/Julen-gefunden-Ein-Opfer-des-spanischen-Duerre-Dramas.html

Itt egy kicsit bővebben tárgyalják, mint a magyar sajtóban láttam:

Spanyolországban - állítólag a klímaváltozással összefüggésben - főleg az ország déli és középső részén több, mint 1.000.000 ilyen próba-kútfúrást végeztek, melyek többsége sikertelen. Mint ez is.

A sikertelen lyukakat aztán tessék-lássék fedik csak be.

Brüsszel - Luxemburg (40…

#837798 TrendMan Előzmény: #837742

Brüsszel - Luxemburg (400 km) távolsági busszal ==> 5 Euro

Ferihegy reptéri transzfer már 3.800 Ft.tól!

Ja kérem így könnyen összespórol az ember 160.000 Euro-t!

kínai hitel

#837690 TrendMan Előzmény: #837688

A 'tőkések' már nem tudnak mit kitalálni, ezért a további haszonért szolgasorba állítják a köznépet.

Ehhez az internetes világ és a Big Data épp kapóra jön nekik, ugyanezt 100-150 éve még nem tudták volna megcsinálni, mert a szocdemek fellázadtak volna.

Pardon!

Visszaszívom!

Kínában soha nem is voltak szocdemek!

kínai hitel

#837688 Koffein

készítettek egy appot, ami megmutatja, hogy hiteltartozó van a közelbe https://www.portfolio.hu/short/csinaltak-egy-appot...

a cikk író nem érti, hogy ez minek is lenne jó? pl itt van ez a termék, meztelen képekért kapnak hitelt https://divany.hu/eletem/2019/01/21/kezes-helyett-...

tehát, ha érzékeli az app, hogy a közelben van, az adott személy, akkor némi apróért megtekintheti a meztelen fotókat.. sőt! a szinglik, randizhatnak is némi plusz kreditért.. :-P

komolyra fordítva a sztorit, kína durva világot vetít előre...

vagyon

#837672 TrendMan Előzmény: #837548

Ez egy nagyon fontos témakör.

Kérdés, hogy a társadalom milyen aránytalanságot képes elviselni?

----

Most azonban a kisfiú mindent visz.

Kis mértékben viszont or…

#837671 TrendMan Előzmény: #837600

Kis mértékben viszont orvosság.

Szerintem egyébként a romboló kedvű építőmunkást a vegán étrend boriította ki ennyire.

Szószban jöhet, egyenkén…

#837600 Bendeguz Előzmény: #837595

Szószban jöhet, egyenként nem tudom mennyire fake news, de a szója rákkeltő.

Nekem teljesen megfelel …

#837594 Bendeguz Előzmény: #837585

Nekem teljesen megfelel bármi, ami alacsony kalória és magas fehérje tartalmú, mint a csirkemell. Van ilyen növény? Plusz a laborban keltetett marhahús is megfelel, csak legyen olyan az íze és az állaga