Regisztráció Elfelejtett jelszó

Nagyvilág

Nekem teljesen megfelel …

#837594 Bendeguz Előzmény: #837585

Nekem teljesen megfelel bármi, ami alacsony kalória és magas fehérje tartalmú, mint a csirkemell. Van ilyen növény? Plusz a laborban keltetett marhahús is megfelel, csak legyen olyan az íze és az állaga

Lassabban kezd begyűrűzn…

#837585 Fornit

Lassabban kezd begyűrűzni, mint vártam, de már cikkeznek:

"Napjainkban egyre gyakoribb téma a növényi alapú étrend, és egyre nagyobb menőség vegánnak lenni. Ez az életmód azonban már régóta nem csak az étrendről szól. Hogy jutottunk el a vegánszexualitásig?"

https://www.travelo.hu/boresgasztro/20190121-vagan...

A szakállasodással egyidőben figyeltem meg a jelenséget 2015-ben nyugati fiatalokon, az már be is tört egy ideje.

Mondjuk erre könnyű magy…

#837566 Bendeguz Előzmény: #837556

Mondjuk erre könnyű magyarázatot adni. A gyerek zuhant előre, a papír meg szép lassan szállt utána, a gyerek a földet kotorta, omlasztotta, így lehet alatta, a papír meg felette

na igen, ezt se értettem…

#837556 rbbj11 Előzmény: #837532

na igen, ezt se értettem....ahogy azt se, hogy hogy eshetett 25 cm széles (sic!!!) csöben olyan földes torlasz alá, amit megtartja az édességes zacskót??!

Esetleg úgy ha nem zuhan…

#837552 banyaiz Előzmény: #837523

Esetleg úgy ha nem zuhant hanem csúszott lefelé , szinte beszorult és méterről méterre lejjebb került. Csak az nem sok reményre ad okot nem hallják a hangját. Eleve annak is kicsi az esélye így csúszott le az aljáig.

Ettől függetlenül gondolom az a szempont megpróbálni minél gyorsabban elérni hátha csoda történt akkor ne a mentésen múljon az élete.

Aki az a lyukat kifúrta és betemetetlenül otthagyta nagy matador lehet.

Mo-n is mennyi olyan baleset volt már elhagyott kutak, elhagyott pincék régi romos tanyákon, falvakban és valaki beleesett vagy ráomlott a pince ott játszottak a gyerekek .

vagyon

#837548 Koffein

ez azért durva: "a világ 26 leggazdagabb emberének kezében annyi pénz van, mint a 3,8 milliárd legszegényebb földlakó összvagyona. 2017-ben még a 43 leggazdagabb emberre volt igaz ez az egyenlőség."

https://index.hu/kulfold/2019/01/21/napi_700_milli...

hát nem tudom, erre valamit ki kéne találni, mert ahogy nő az olló, úgy lesznek egyre nagyobb és nagyobb balhék...

Az életben már a foganta…

#837545 matgab Előzmény: #837543

Az életben már a fogantatástól fogva végig nagyon szerencsésnek kell lenni, legalábbis egy peches pillanat elcseszheti az egészet.

nem lebaxás volt, tudom …

#837543 Bendeguz Előzmény: #837539

nem lebaxás volt, tudom hogy itt a fórumon válogatott társaság van, és megértem a reakciókat, mert számomra is teljesen megdöbbentő, sokkoló, hihetetlen ez az egész történet. főleg az, hogy bő 1 hét elteltével is full gázzal fúrják az újabb lyukakat a gyerekért.

Továbbra se szeretnék ez…

#837535 Bendeguz Előzmény: #837532

Továbbra se szeretnék ezen az eseten poénkodni, mert ez kb az egyik legrosszabb halál, ha tudatánál van az ember. A szemét a csőben remélem csak bedobált szemét és meglesz a gyerek valahol máshol.

Elég megrázó!És útküözbe…

#837532 TrendMan Előzmény: #837523

Elég megrázó!

És útküözben 73 m-en elhagyott etgy zacskó édességet meg egy műanayagpoharat.

Még tán odalent van egy McDonlads is?

ott kezdödik az egész, h…

#837523 rbbj11 Előzmény: #837488

ott kezdödik az egész, hogy hogyan élne túl bárki 70-100 méteres zuhanást??? Pont mintha toronyház tetejéröl ugranál le....nem is értem ezt az egész sztorit

Egy felnőtt ember 2 napi…

#837491 Bendeguz Előzmény: #837488

Egy felnőtt ember 2 napig bírja víz nélkül. Egy 2 éves gyerek meg 8-10 napig? Teszek rá egy százast, hogy a gyerek nem lesz a lukban. Illetve remélem, hogy csak elkallódott és valami szellemi sérült befogadta...