ez melyik országrész?
Egyébként aki csak most megy ki, nem az elmúlt 8 évben, az nekem eleve gyanús....kinn messze nincs ilyen nagy munkaeröhiány az építöiparban, és aki akart, az mär rég kiment.
Nagy kár, hogy ezeket a jó szakembereket nem néhány hónappal ezelött jelezted, mert én 8 hónapon át vadászva is nehezn találtam 2500-ert embert. Én nem mástól hallottam, magam állapodtam meg velük és ebben a hónapban is fizettem még utolsó részletet.
A húgomék barátja is építtet házat Sopronban: nem akarod megadni az elérhetöségüket?
Ja igen, és tudok bádogosnak itt Kapuvár mellett alkalmazotti munkát nettó havi 300-ert, 180 normál munkaóra. Jelezd nekik is már, nehogy szegényeknek ezért nyugatra kelljen menni. Tetöpont Kft.