Regisztráció Elfelejtett jelszó

Mai italajánlatunk

Japán Whiskyk

#838170 Sumér harcos

helyileg vizfej- Budapesten sikerült lekostolni:)

Whisky rajongok szájtátva csodálhatják,igazán extra termék,43%,osztályon felüli utazás,mint a legfelső kategoriás konyak,értéke 160-200ezer forint/0.7 palack.

Ime:

THE YAMAZAKI

SINGLE MALT WHISKY 18

Képtalálat a következőre: „yamazaki 18 years whisky”


SVK

#837157 picirigo

Éppen G. Károly friss roppanós rozé borocskájából fröccsözgetek. Folyamatos, évek óta tartó magas színvonalú borkészítés...és akkor a cserszegiről még nem is beszéltem!!!!


De fasza is lenne egy márciusi SVK borkóstolás :)))

TYRCONNEL SINGLE MALT IRISH WHISKEY

#836668 picirigo Előzmény: #836658

Remélem egyszer lesz szabad 2 hónapom, amikor thaiföldön lesz a stocky party és te leszel az idegenvezető :D!

TYRCONNEL SINGLE MALT IRISH WHISKEY

#836641 picirigo Előzmény: #836626

Nem az ország a kemény, hanem az amikor a szobába felvitt 'hölgynek" töke van :)))...és az kemény :D

TYRCONNEL SINGLE MALT IRISH WHISKEY

#836607 Sumér harcos Előzmény: #836564

a helyi csapat sem kutyafüle,nálad:)

aki szereti, vastagon el lehet merülni az ágazatban,az tuti,nagyon sok jo márkanév van.


TYRCONNEL SINGLE MALT IRISH WHISKEY

#836605 picirigo Előzmény: #836564

Amit nálad tartott (is) szuper volt!!! Fodrász után a tiszteletetekre beverek egy Knockando single malt-ot!!

TYRCONNEL SINGLE MALT IRISH WHISKEY

#836604 Fornit Előzmény: #836559

Én Welsh single malt-ot láttam Igaz nem kóstoltam meg, pedig megtehettem volna.. minek is, ott volt a vodka :))

TYRCONNEL SINGLE MALT IRISH WHISKEY

#836564 kerikoma Előzmény: #836559

Eszembe jut a fergeteges wiszki kóstolód... Este egyet biztos megnézünk anyukával :-)

TYRCONNEL SINGLE MALT IRISH WHISKEY

#836559 Sumér harcos

nem volt szerencsém,illetve közelről soha nem láttam eddig single malt Ir maláta whiskyt.

Ir whiskyket ismertem(szinte mind Blended vonal 99%ban),de egy amolyan szinte Bourbonokkal tartottam egy polcon,de inkább jobban fogalmazva még alattuk a Blended whiskikkel,ez a példány viszont bármikor felveszi a versenyt egy 8-10éves single malt speysiddal,highlanddal.Az Islay továbbra csucsvonal ott nem játszik.

olyan ritka,hogy szinte nem is létezik,ajándékba kaptam.ezt le kellett kostolnom azonnal,mert történelmi darab,pillanat.

tetszett.

Képtalálat a következőre: „Tyrconnell”"A Watts lepárló, amelyet 1762-ben említenek először, hosszú ideig igen meghatározó és sikeres volt a whiskey piacon. Több kiváló whiskey-je mellett a cég zászlóshajója a Tyrconnell volt, amely az egyik legkeresettebb márka volt az Egyesült Államok piacán a tilalom előtt. Nevét a Watt család egyik igen sikeres versenylováról kapta. Később a lepárlót bezárták és a márka is végveszélybe került, de Írország egyetlen független lepárlója, a Cooley úgy döntött átveszi és életben tartja. És ezt igen jól tette, hiszen a márka visszaszerezte régi hírnevét: 2004-ben aranyérmet szerzett az Internatigonal Wine & Spirit megmérettetésen, és ezzel párhuzamosan egyre többen fedezik fel újra világszerte, aminek következtében a leggyorsabban növekvő ír single malt a piacon. A legtöbb ír maláta whiskey tradicionálisan blended-ekbe vándorol, ezért az ír single malt igen ritka. Ezek az italok a maláta sokrétű aromájának köszönhetően komplexebb ízélményt és a skót single maltokhoz hasonlóan némi füstösséget is nyújtanak."

Oksa. A sörök fantasztik…

#834622 kerikoma Előzmény: #834528

Oksa. A sörök fantasztikusak. Ennyi fajta sört még nem láttam. Ha esténként csuklasz, az miattunk van. Minden este emlegetünk kerimamával:-}