amikor olvastam, hogy o1g-t levédetik, az első gondolatom az volt, hogy a ner volt ennyire szellemes, erre meg kiderül, hogy szoci száll van az ügyben https://index.hu/belfold/2019/01/07/vedjegy_oltalm...
meglepő na :)
a meglepőbb az lesz, hogyha zárt ajtók mögött barteleznek egyet, karácsony megtarthatja zuglót, de átjátsszák a védjegyet, már ha sikerül megkaparintaniuk.. tiszta akció film :-P