Regisztráció Elfelejtett jelszó

Mélypontra zuhant a lakosság egészségügy iránti bizalma

Benne minden

#833587 tozsdenyul Előzmény: #833585

és miközben ezt leírtad, és a lényegröl beszéltél,

Addig 3 2/3 után , 5% gdp növekedés mellett tovább csökkent a várható élettartam, és meghalt elkerülhetö okokban 1 ember.

A mellébeszéd helyett válaszolj:

miért nem futja ekkora kurva nagy gdp-böl több az eü-re?

miért nem lehet kézfertötleníteni?

Mondjad, hogy ezek hogy visznek közelebb a jövöhöz?

És nem, ekkora emberirtást elkövetve, ilyen gdp mellett, ennyi év kormányzás után nem szarhatjátok le a felelösségeteket!!!

Benne minden

#833585 Spade Előzmény: #833583

"Itt megáll. Az ész is meg Jézus is."

Milyen ész nyuszi azt te nem is ismered :)

Most se arról beszélsz b+ amiről kéne h hogyan építsük rá az egész eü rendszert az okosóra neg a többi kütyü mostani meg jövőbeli funkcióira h mit kéne csinálni vele meg mit az MI-vel Ez nem megy b+ mert ehhez gondolkodni kéne meg ész kéne egyszerűbb egymás faszát szopkodni zsomborral meg nemtom kivel.. Nem b+ jössz továbbra is az ósdi ótvar faszságaiddal, aminél még ha igazad lenne akkor se vezet sehova

Benne minden

#833584 tozsdenyul Előzmény: #833580

na jó.

Itt megáll. Az ész is meg Jézus is.

1. Mondták vazze. Olyan jövöbemutató dolgokat, mint hogy a kézfertötlenítés életet ment. Mert ma ezt a szintet kell meglépni.

És hidd el baszki hogy a kézfertötlenítés kurvára több életet mentene, mint az okosóra. És még ki sem zárják egymást.

Meg olyan jövöbemutató dolgokat, hogy hálapénz nélkül jobb.

Ami még tízparancsolatnak is jobban megfelel.

2. Mondom neked baszki, olyan is volt aki megcsinálta. és nem az orvosok lehetetlenítették el, hanem Deák ferenc és maffiája. Nem tetszik érteni én mit mondani?

Ov-nek elsö dolga volt a gyógyszerengedélyeztetési bizottságot a maffia embereivel feltölteni, orvosok helyett. Meddig akarsz még vak maradni?

3.

5% feletti gdp növekedés mellett 130 ezer magyar ember hal meg elkerülhetö halálokokban, és már a várható élettartam is csökken!

130 ezer ember. Évente.

Gdp növekedés mellett.

Érted???

Az tudod mennyi? Több, mint a gyurcsány alatt, az annyi. A gyurcsányt is alulmúltátok.

Hát miafaszom van, nem csak a gdp számít? Hogy hogy ennyien mégis meghalnak évente?

Évente!

És nem adtok pénzt a gdp-böl rá!

Hát a gecik ti vagytok.

Nem azok, akik az életet mentik, mert nem miattuk hal meg

130 ezer!!

Évente!!!

Kicsit egyszer próbálj már magadba szállni, ha 8 év 2/3 után, 5% gdp növekedéssel

csökken a várható élettartam

Arról bizony nem Soros tehet

Nem a migrik

Itt bizony ti vagytok a gecik

És a saját népetek döglik bele a gdp-tekbe

Ezt ti csináljátok barátom

Ti követitek el

És a jövö nagyon szép lesz, de magasról le van szarva, mert a csak a gdp számít ellenére meg a szép jövö ellenére, minden évben 130 ezren meghalnak most.

Benne minden

#833583 tozsdenyul Előzmény: #833579

a rend kedvéért: én azt mondtam, 2020-ig símán kitarthat a böség...

Ne örülj elöre, majd 2021-2022-ben bonts pezsgöt...

Benne minden

#833582 tozsdenyul Előzmény: #833579

annál nagyobb hazaárulást és népírtást követtek el, hogy ennyi pénz mellett sem adtok az egészségügyre. Szégyen, gyalázat.

Benne minden

#833581 tozsdenyul Előzmény: #833573

amúgy igazad van

Ez a jövö, és orbán pont afelé visz

A fasznak kell az orvos? Nem is lesz egy se nálunk.

Csak jövöbelátóan mi már 8 éve ezen vagyunk. Irtjuk az emberi személyzetet.

(Okosórával is kell majd azért eü rendszer, mert az okosóra megmondja, hogy infarktusod van, de az óra ezenfelül csak pittyeg együttérzöen, amíg te mentö meg orvos meg mütö nélkül elpatkolsz a szép jövöben)

Azt is kicsit furcsállom, hogy az összes fejlett ország arra készül, hogy több eü személyzetre lesz szükség a jövöben, csak nem lesz, és ez a fö hajtóerö a robotizáció mellett. Valahogy nem azon agyalnak, hogy nem kell majd ember az eü-be. Fene érti.

(Egyrészt mert öregedés. Másrészt mert a lehetöségek bövülésével mindig egyre több ellátást kell nyújtani)

Mindenesetre a várható élettartam az orbán rendszerben címü statisztika nem hazudik , nem nyert eddig a politika.

(de hazudik, mert ksh. Hazudság nélkül még rosszabb is lenne)

Benne minden

#833580 Spade Előzmény: #833578

Azt mondod most h igen ez a jövő és valamelyik főfasz előállt valaha is közületek azzal h emberek ÁLLJJJ!!!! hagyjuk az egészet a faszba ne a régit foltozzuk hanem csináljunk együtt egy újat (lehet h ov vevő is lenne rá de ezt csak orvos sőt szakorvos mondhatja mert különben az orvos társadalom kicsinálja h nem hozzáértő sarlatán) próbáljuk meg ezt meg ezt meg ezt Az apple okosóra ilyen funkciójat ne betiltsuk Mo-n hanem támogassuk sőt ne legyen rá áfa. Mondta valaha is valaki ezt közületek? hát NEM egy nagy lófaszt mondtátok vagy mert nem láttátok (hülyék vagytok) vagy mert nem vagytok érdekeltek (azaz gecik vagytok) h javuljon a helyzet mert csak sírni szerettek tenni nem. Egyik rosszabb mint a másik.

Benne minden

#833579 Spade Előzmény: #833576

kinek lett igaza ? Hát nekem: GDP-5.2% szerintem gyurci bokros bajnai meg a zegész szdsz veled együtt a parlament ablakában szopta volna le magát ha ilyet tudott volna :)

Benne minden

#833578 tozsdenyul Előzmény: #833573

Mit kell neked köszönni?

Lett MI a magyar egészségügyben?

A lófszt.

Még ami van pl mentésirányító rendszer az is müködésképtelen, holott lett volna fasza másik magyar rendszer, de orbánék kicsinálták öket emberileg is.

És ha jól emlékszem, 5 évvel ezelött, amikor ajánlottad hogy csináljam én,

pont megmondtam pontosan

hogy hülye lesz aki csinálja magyarországon mert ez lesz a vége

És mondtam neked, hogy ne más faszával ékeskedj, hanem csináld te

Dehogy csináltad

Pedig most te lehetnél kisemmizve, tönkretéve, mentálisan szétzúzva, mint azok akik nekifogtak

Annyira igazam lett, hogy ijesztö

De sebaj

Továbbra sem tart vissza téged semmi, hogy magyar földön, a szuper és támogató orbáni rendszerben nekiállj te a jövöt megvalósítani és sikert sikerre halmozni

5 éve is ezt mondtam

Most is ezt mondom

Mészárossal összeáll egy magadfajta és legyözitek egyböl zukkerberget is.

(Ui: 5 éve elmondtam azt is, hogy Anglia elsö robotsebészénél ott voltam, nekem nem kell bemutatni a jövöt)

Benne minden

#833576 tozsdenyul Előzmény: #833573

persze, hogy ez a jövö, de nem ez a kérdés

Hanem hogy orbánnal a jövö felé megyünk vagy nem

5 éve te azt mondtad, hogy igen, és minden fasza

Én meg mondtam, hogy kizárt

Kinek lett igaza?

"Tavaly csökkent a magyar születéskor várható élettartam az előző évhez képest - derült ki a Központi Statisztikai Hivatal (KSH) friss adataiból. A trend nem most tört meg, hanem már néhány évvel ezelőtt, 2013 után ugyanis gyakorlatilag megállt a várható élettartam növekedése."

Ennyi.

Ez a fasza jövö orbánnal?

Benne minden

#833573 Spade Előzmény: #833562

Én szerintem meg nyuszi fordítva ültök a lovon. Nem arról van szó h nincs igazatok a jelenlegi helyzetben hanem h teljesen faszok vagytok már ha a közeli jövőről is van szól. A megoldás az MI. Ma már egy apple okosóra is komplexebben elemez mint egy kardiologus és sokkal előbb jelzi a szívinfarktus veszélyt. A két dolgot funkcionalitásban össze se lehet hasonlítani az egyik 0-24-ben nyomja a másik meg a beteglisták alapján 3 hónap múlva lát és akkor is kevesebbet tud mint a zapplebe pókolt MI rendszer pl az adatok alapján 70-80%-os valószínűséggel jósolja cukorbetegséget is és még mi minden jön a hatalmas emberi mérési adatbázisok alapján, tudod a bigdata. Akkor mi a fasznak nyomjuk az előbbit ? Egyáltalán minek háziorvos amikor semmihez se ért? értem h az öregekkel beszélgetni kell meg stb...És ez csak egy szakterület biztos vagyok benne h hamarosan még nagyon sok meglesz Amiről régebben beszélgettünk a web-es diagnosztizáló rendszer az okos kütyük információs adataival is kiegészítva már nem egy helyen kész a világban.Ha igazán értenétek a világot ha igazán tenni akarnátok akkor ez irányba nyomnátok a rendszereket és nem a régmúltba önteni a tengernyi pénzt mintha az ősember kőbaltáját szidoloznátok.

És bizony abban sincs igazatok h a zorvosokra nagy szükség van, a világban hamarosan tengernyi munka nélküli orvos lesz.

És ezt már leírtam neked kb 5 éve és leszartad csak ment tovább az orbán mert az orbán meg csak az orbán meg fasizmus meg a kurvanyját neki. Most megölelhetnél és megköszönhetnéd h igazam lett és h tényleg ez a jövő és ezt kell nyomni, de biztos vagyok benne h továbbra is azt nyomod majd h orbán a zorbán a fasizmus nincs demokratizmus nincs jézus meg migrikell meg csak a zorbán a qrvanyját neki

Tízparancsolat Árpád

#833552 tozsdenyul

http://mok.hu/hirek/lapszemle/uj-iranyitasi-rends...

Ez a gyönyörüség, ez a Tízparancsolat Árpád

Legelsö dolga volt a lopás elrendezése, prioritás meglegyen. Haveroknak habonynak maffiának el legyen rendezve a lenyúlnivaló.

http://hvg.hu/itthon/20181001_Habony_volt_titka...

Tízparancsolat, lopás kipipálva. És még alig száradt meg a tinta a kinevezésén, máris a komplett gyógyszerág lenyúlva.

Nézzük a következöt, ne hazudj. Kicsit, csak nagyot.

"Jól teljesít az OMSZ. Ö nem tud gondokról ".

Ja, az adatok szerint szabadesésben zuhan.

Amit minden orvos tud.

http://nepszava.hu/1124377_szivrohamot-kapott-a-h...

http://www.borsonline.hu/aktualis/ejszakankent-mar...

Aztán mit mond még ez a jóember?

Hogy új mentésirányító rendszer kell.

Na, mégsem fasza minden?

És mégis mi a sztori a meglévö rendszerrel?

Ki adott milliárdokat egy eleve elavult müködésképtelen rendszerre? A Soros? Hogy egyem a tízparancsolatodat. Mert volt müködö rendszer is amit magyar kisvállalkozás csinált, csak nem haverok voltak, és hogy hogy nem, valami maffia maffiamódszerekkel kicsinálta. Nem tán, kedves Árpád?

Na nézzük tovább. "Át kell szervezni a diszpécser rendszert"

Aha. Melyiket? Azt amelyik szarul müködik, és a szakma elöre megmondta, de ti ragaszkodtatok hozzá, hogy elkúrjátok?

A deregulált diszpécser rendszert központosítottátok Árpád. A deregulált rendszerben mindenhol helyismerettel rendelkezö diszpécsereket leváltottátok, egy centrumra.

Így lett a tanyán is 20 perces kiérkezési idöböl 50 perc, mert a Váci utcából nem tudta Alsókülsörekettyés 92-be irányítani a mentöt. Meg a másik megyében keresték a beteget, mert elértette a helyismeret nélküli diszpécser, pécs helyett bécs, nem ugyanaz. Nem igaz, kedves Árpád faszát ?

Csak ebbe a hülyeségbe hány ember halt bele?

De a legjobbat a végére hagytad.

A sürgösségi rendszer átalakítása. Amit az elmúltnyócévben a Soros tett tönkre. De csak annyira, hogy még világszínvonalon teljesítsen és fejlödjön.

"Csak egy példa a kórházakban a diszpécser szolgálat hiánya, amelyik célzottan rögtön arra az ellátóhelyre küldené a beteget, oda, ahova tartozik. Ha lenne, abban a pillanatban az a hosszú sor négy, öt, hat részre válna szét. A várakozási idő is ennek megfelelően csökkenne – mondta Kásler Miklós."

Sírógörcs.

Sürgösségi ellátás nem létezik triázs, azaz diszpécser nélkül, még magyarországon sem tudjátok megtrükközni , és nem indulhat el müszak triázs nélkül.

http://medicalonline.hu/gyogyitas/cikk/sbo__foldon...

A sürgösséginek 30 éve az az alapja, ami szerinted nincs, de te feltaláltad.

Aki diplomát adott neked, az csuklik nagyokat a sírjában.

Tízparancsolat állítólag népegészségügyi rendszer. Nem hiszem, Árpád, mert akkor te már két nap alatt 6 agyvérzést kaptál volna. Amennyi közöd van gyakorlóként a tízparancsolathoz.

Ilyen szövegeid után mindenki hallgat kussol az országban. Siralomház, mindenki csendben várja az elmúlást.

De én nem kívánok neked rosszat, ahogy hazudsz, lopsz, és hullik döglik a magyar ember a kezed alatt, csak annyit hogy dugd fel a tízparancsolatot a seggedbe . És akadjon a torkodon.

Sírnivaló

#833548 tozsdenyul Előzmény: #833544

sírnivaló az egész, és hozzá még egészen elképesztö szinten arcátlanul hazudnak

És amilyen teljesen földbetiport, leigázott lúzer szar állapotban van az ország, nincs egyetlen ember sem széles e ugaron, egy jobbfasz, aki hozzászólna, vagy egy balfasz, aki hozzászólna és utána fel is állna.

Siralomház.

Pedig az orvostársadalom nem igaz, hogy nem termelt ki senkit, akinek nem kell féltenie az egszisztenciáját és hozzászólhatna a megsemmisülés nélkül.

Maximum visszamegy a halódó nyugatra.

Mint Zsomborom.

http://24.hu/belfold/2018/07/18/kunetz-zsombor-eg...

Jött is a megmagyarázás.…

#833544 Boby. Előzmény: #833543

Jött is a megmagyarázás.

Reagált a lapnak az OMSZ


Az OMSZ kommunikációs vezetője úgy érvelt a lapnak küldött reakciójáan, hogy szerintük a régebbi, a mostaninál lényegesen jobb kiérkezési idők nem jók, nem hitelesek."

Tisztára,mint a táposok - előfelvételisek - a seregben.Nagyrészük,megcsinálni semmit nem tudott,csak megmagyarázni.:-)

az egészségügy folyamato…

#833543 tozsdenyul

az egészségügy folyamatosan fejlödik technológiában, eljárásokban, tudományban.

Az egészségügy "romlása" azt szokta jelenteni, hogy lassabban fejlödik, mint máshol.

Az ritka, amikor abszolút módon, visszafejlödés van. Az nagyjából a zuhanás kategória.

Ez van magyarországon, sok mutatóban, sok éve.

http://portfolio.hu/gazdasag/egeszseggazdasag/m...

Ugyan mi a meglepö?


SBO "átalakítás"http://h…

#833268 tozsdenyul

SBO "átalakítás"

http://hvg.hu/itthon/20181203_Kevesebb_varakoza...

Olyan statisztikailag nincs, hogy 9 év alatt ki tudja hány államtitkár, miniszter stb közé egyetlenegy nem teljesen alkalmatlan síkhülyét sem sikerül beválogatni még véletlenül sem...

Erre a tudatos népírtásra nincs mentség.

Ja, természetesen hajrá fidesz!

Mert nincs alternatíva ugye.

Sweet Jesus:))

#833187 banyaiz Előzmény: #833161

Meg kell már nyitni a könyves topikot ha tovább megy az oldal. Ott lehetne ilyen dolgokról beszélgetni . Na majd jövőre.