Regisztráció Elfelejtett jelszó

Humor

​Tüskevár :)

#841510 Fornit

Tüskevár :)


Tutajos erre kissé elpirult. – Még nem Matula bácsi, majd jövőre. – Mutasd! – mocorgott Bütyök. – Majd ha egyedül leszünk… – Megbolondulok a kíváncsiságtól. ***************************************************************************

A szoba már majdnem teljesen sötét volt, de Gyula nem gyújtott villanyt, és Bütyök sem vágyott világosságra. Ez a nap a mámoros beteljesülés napja volt, amely – mint minden mámor – a vágynak újabb ablakait nyitogatta ki. *************************************************************************** Bütyök füle olyan piros volt, mint egy naplemente, ami szelet ígér, Gyula Lajos pedig úgy érezte, hogy a gerincén valami hangyahad vonul végig. – Na, húzd, Bütyök! – rendelkezett Kengyel, és Bütyök reszkető kézzel egyre lejjebb húzta ***************************************************************************

– Ne féljen, csak játszik a farkával. Fene egye meg az ilyen játékot – gondolta a megrémült Tutajos ***************************************************************************

– Gergely bácsi – kezdte akadozva –, senki előtt nem szoktam levetkőzni. Matula mereven nézte a tüzet, s hosszú ideig nem válaszolt. Ez a gyerek, ez az idegen, kapkodó, puha lélek, most szólította így először, és nem is tudta, Matula is csak érezte, hogy a fiú valóban levetkőzött. – Jobban szeretem, ha azt mondja, hogy Gergő… ***************************************************************************

A verejték már a füle mellett folyt le. – Jól bírja! – dicsérte Matula. – Azt hittem, hamarabb kiáll… – Hát… ami azt illeti… ***************************************************************************

Matula már elment, a puska a földön, mellette a két patron, és Gyula megbűvölve nézett a villás farkú szép ragadozó után. ***************************************************************************

“Jól kiszívatom magam…” És Tutajos valóban jól kiszívatta magát. ***************************************************************************

– Ezt vedd be! – fenyegetőzött Gyula, és egyre jobban megfeszültek idegei, hogy eltalálja a kellő pillanatot. Hiába, hiába, hiába! ***************************************************************************

– Nono – mondta –, ebből alighanem lesz valami. – Merhetek, Gergő bácsi? – De gyorsan, mert nagyon kívánom. ***************************************************************************

– A gatyáját miért nem veti le? Gyula enyhén megrándult, aztán idegenkedve végignézett ösztövér mivoltán. – Megszárad így is… – Okosabb, ha leveti… ***************************************************************************

– Hanem – nézett végig Matula Bütykön – ez a ruha alighanem meleg lesz. – Van másik is, Gergő bácsi. – Akkor jó. Aztán – mérte végig a fiút, aki kicsit zavarban volt –, aztán úgy látom, jól megleszünk mink hárman. ***************************************************************************

– Feküdjünk le – didergett Gyula –, van itt elég pokróc. – Piszkosak vagyunk. – Nem bánom, Bütyök, bújj be! De három pokróc alatt is nehezen melegedtek fel, pedig összebújtak, mint a szegény ember sovány malacai. ***************************************************************************

– Nem kívánom, Gergő bácsi.

– Hát kérdeztem, hogy kívánja-e? ***************************************************************************

– Szappanozzátok le egymást, itt vannak az ingek, aztán be az ágyba. Majd akkor meglátom, mit kell veletek tenni. … És fél óra múlva ott állt a két fiú tisztán és szárazon ***************************************************************************

– Gyula, te hogyan szereted? – Tutajos keserűen mosolygott.

– Ülve… és borogatás nélkül.

– Remek – örvendezett a doktor ***************************************************************************

Most azonban nagyon hiányzott Bütyök, és este, amikor megérkezett, a betegségtől elgyöngülten és kissé szentimentálisán azt mondta: – Te már nem is törődsz velem. Bütyök azonnal megsértődött, mert a szerelem őt is érzékennyé tette. – Haza is mehetek, ha ilyeneket mondasz… – Bütyök! ***************************************************************************

– Ne röhögj, Tutajos. Kicsit összement. – Kicsit? – fetrengett Gyula. – Kicsit, jóságos isten! De – tette hozzá, látva Bütyök elkeseredését – a kalapos majd kitágítja. Olyan lesz, mint az új. ***************************************************************************

– Bütyök – kiáltott –, hogy érted ezt. – Sehogy – suttogta a szerelmes ifjú –, sehogy, Tutajos… én magam sem hittem volna, aztán most itt van. ***************************************************************************

– Elmentél? – Béla, megbolondítasz, hogy mentem volna el, mozdulni sem merek. ***************************************************************************

Matula mosolygott. – Köcsögre kellene húzni, de hát így is jó; nem szorít? – Nagyon szorít – vallotta be Bütyök ***************************************************************************

Mi ez a kemény? – nyúlt hátra a jeles ifjú, mert mintha éles kövön ült volna. Persze, a csákány!

Figyi, egy-két pohár utá…

#837846 TrendMan Előzmény: #837834

Figyi, egy-két pohár után sok minden viccesnek tűnik:-)

Mit szólsz ehhez:

"Find, what you love and let it kill you."

Vessetek a nyulak elé, d…

#837834 matgab Előzmény: #837555

Vessetek a nyulak elé, de olyan jókat mosolyogtam ezeken a kocsmai kiirasokon a különböző bárok falán:

Today's daily soup: tequila

If you don't drink enough now, how your friends will know how much you love them at 2.00 a.m?

Keep calm, you are on the fun side of the wall... - na ezen azért két pillanatig él kellett gondolkodnak..:-)

Azt olvastam, hogy megha…

#837551 matgab Előzmény: #835870

Azt olvastam, hogy meghalt a legnagyobb magyar producer fiatal korunk számtalan ésfeledhetetlen élményeinek alkotó zsenije... és nagyon elszomorodtam...

De aztán utána olvastam és megnyugodtan, hogy nincs is Kovinak semmi baja! :-)

Esti Mese

#831937 Fornit


Éppen rántott csirkeszart eszegettem a kfc-ben amikor megjelent egy barombabaszott gecibruttyó, és köpött kólát öntött a tányéromba. Ezért jól pofánbasztam egy partvisnyéllel, de csak annyit értem el, hogy mindenfelé geci fröcsögött széjjel az otromba fejéből. Elkezdett szörcsögni mint egy tébécés tengerimalac, felém meresztgette a redvás zöld karmait, és fenyegetően közeledni kezdett. Kifutottam előle a ruhatárba, ahol ufogva elémugrott a fingfóka. Átugrottam és kimenekültem az utcára. A fingfóka ufogva követett, és a gecibruttyó is megjelent az ajtóban. Lemenekültem volta az aluljáróba, de a lépcsőn épp egy vaskalapos hajléktalan verte a faszát egy zacskó korpananrancs tetején, így átrohantam a téren. Patacsattogást hallottam, és megjelent egy fasszarvú unikornis. Megpróbáltam ráugrani a hátára, hogy felökleltessem vele a gecibruttyót, de a büdös gebe ledobott, és jól megtaposott. Már éppen felöklelt volna a homlokán meredező pénisszel amikor megérkezett miss hungary és berogyasztott térddel, csípőretett kezekkel fingott egy jó öblöset. A fasszarvú unikornis ettől úgy megzavarodott, hogy megfordult, és telibeszúrta a gecibruttyó pofáját és kilyukasztotta oldalvást. A gecibruttyó fejéből elkezdett folyni az állott ondó, az unikornis vadul dobrokolt, miss hungary pedig kijelentette, hogy tegyem a magamévá, és eresztett mégegy jó harsány recsegő öblöset. Ennek a fele sem tréfa! A fingfóka átugrotta a csődületet és miss universe mellett termett hangosan ufogva, ő pedig keresztülesett a fingfókán, arccal egy macskaszarba. A zavarodást tovább fokozta, hogy a platánfán megjelent a székletmajom, és elkezdett szarral dobálni mindenkit, közben hangosan vékogott. Én kihasználtam az előnyömet és befutottam a legközelebbi üzletbe, egy kalaposműhelybe. A vén mester épp a pöcsét köszörülte egy baglyon amikor benyitottam. A meglepetéstől a földbe gyökerezett a lábam, és az üldözőim is kezdtek felzárkózni. A kalapos mester vihogott egyet, miss hungary elvonult mellettem a fingfókával a seggében, és a kalapos kobaltfaszára vetette magát. A gecibruttyó ordítva és dülöngélve rohant felém egy szemeteskukát lóbálva, én viszont elmartam a kalapkészítő baglyát, és annak a lábába kapaszkodtam. A bagoly felrepült, így átrepültem a gecibruttyó felett. A bagoly egész hazáig repített, így megmenekültem, mondjuk jól szétfosta a fejemet közben, így moshattam a hajam utána egy csupor tehénnyállal.
Itt a vége fuss el véle!