Regisztráció Elfelejtett jelszó

Történelem kibeszélő

a Gyatlov incidens

#839196 Sumér harcos Előzmény: #839195

éppen ezen gondolkoztam,hogy lenne-e innen erre csapat,aki odamenne?

De vmi napsütés kellene nem hovihar...

neztem a felszereltsegeiket,a ma beszerezhetőhöz viszonyitva,kis szegényes ruházatuk volt.

azért anyagilag is szép volna ez....mindent megvenni hozzá.

félelmetes egy helyszin.

mondjuk lehet lezárt terület jelenleg is...

a Gyatlov incidens

#839195 Fornit Előzmény: #839193

Kíváncsi vagyok ezek után többen felkeresték e a helyszínt egy kis táborozásra a 90 es évek óta.

Lehetne ott a következő fórumtali, jó kis csapatépítő kemping lenne :))


a Gyatlov incidens

#839193 Sumér harcos Előzmény: #839087

érdekes az egész történet,

én kevésbé mernék ide turára menni,mint akár a zonába csernobilba.(van olyan barátom,aki évek ota készül, csernobilba)

oda mernél menni?már a manysi hegyre?

a Gyatlov incidens

#839087 TrendMan Előzmény: #839028

Mintha az Index is cikkezett volna erről néhány hete, ott ezek a részletek hiányoztak.

Nincs más megoldás, oda kell menni egy expedícióval és átaludni ott 1-2 éjszakát egy sátorban.

Bekamerázni, élő videjó kapcsolat stb.

a Gyatlov incidens

#839028 Sumér harcos Előzmény: #838998

akkor mi az a narancs elszinezodés?

és a későbbi oknyomozo kinyirása feleséggel együtt,autobaleset 1980?

meg olyan irracionális lesz hovihartol vki,hogy hopplá összekutyulja a belső szerveket magában,összetört bordákkal,külsérelmi nyomok nélkül?(2-6fő)

A 9 föböl,több rendkivűl erős sugárzást mutatott.

erről az esetről szinte biztos,hogy semmit nem fognak feltárni,kideríteni,legalábbis vsz.

a materialracional agyaláson tül,az egész hely szellemisege is megér egy misét,9 manysi vadász esete-és később éppen 9 fő turázó,helyszin halálhegy.

a Gyatlov incidens

#838998 TrendMan Előzmény: #838979

Valahol hóviharról olvastam, mely képes olyan alacsony rezgéshullámú hangokat generálni, amelytől az emberi agy az őrület hatályára jut.

Ilyenkor az 'áldozat' elkezd irracionálisan videlkendni.

Szép emlék

#818232 matgab Előzmény: #818159

ez a Brau Union-os cikk régi sebeket tépett fel...

Amúgy vicces volt , hogy megláttam az újságban, azt, hogy a Konzumbank beolvadt az MKB-ba. Az MKB meg mostanában összefonódott a Konzummal... Lehet, hogy nemsokára ismét Konzumbank lesz az MKB-ból? :-)