Regisztráció Elfelejtett jelszó

Random Capital

Áprilistól ismét

#840555 korpa

Áprilistól 3 hónap ingyen 10es realtime mindenkinek a beállítja!

Ingyen 5 ös vagy 10 es könyv

#833556 walex Előzmény: #833512

Ez klassz. Lassan fél éve ingyen van és még +3 hónap.
Szuper, csak így tovább. :)

Ingyen 5 ös vagy 10 es könyv

#833512 Tapasz

Jó reggelt Minden Kedves Olvasómnak! Igen, igen december van az ajándékozás időszaka és mint ilyenkor (is) lenni szokott a Random sem felejti el Ügyfeleit. Sőt abban bízik, hogy még több mindenkit megajándékozhat. Ezért legyen olyan, ami még eddig nem volt és az ajándékozással legalább igényt és szokásokat is mérünk. Aki tehát december 28. délig (mert még összesítenünk kell az ünnepek előtt) elküldi nekünk a Boldog Új Évet (lehet BUÉK is) üzenetet, az a VALAKI 5 ársávot kap ajándékba, aki küld egy szép képet, amivel csinálunk egy Random ünnepek galériát, az a VALAKI 10 ársávot kap ajándékba január-február-március hónapokra (ajándék ingyen 5,10 ársáv Budapesti Értéktőzsde adat). Kérjük a név és ügyfélszám feltüntetését is, az üzeneteket vagy a képeket a reggeli@randomcapital.hu email címre várjuk. (Természetesen az ajándékot csak az ügyfeleink tudják igénybe venni, de aki december 28. napjáig számlát nyit és üzenetet, képet küld ugyanúgy részesül ügyfélként az ajándékból.) A Random ajándék bejelentésével egyidejűleg szeretném mindenkinek megköszönni, hogy bizalmával ismét minket tüntetett ki a 2018. év folyamán. Igazi megtiszteltetés a Random Ügyfeleket szolgálni! Képzeljék új ágyneműt (paplant, párnát) vettünk, mert azt állítják, hogy 4-5 évente le kell cserélni az ágyneműt. Ez még nem is lenne probléma. A baj ott kezdődik, hogy a párna méret nem 70*90 lett, hanem 50*70. Gondoltam nem baj, szeretnék erre is Rudolfos huzatot, de képzeljék, például az egész KIKA nem árul ilyen párna méretet. Így nem valószínű, hogy testes testem 115 kilójára húzhatom idén a Rudolfos takarómat és tehetem kopasz fejemet pihentető esti alvásra Rudolfka agancsos párnahuzatára. Ennyi... Léteznek kellemetlen meglepetések is az ünnep tájékán. Nem tudom írtam e már, de egyszerűen imádom a Stirlitz vicceket: "Megy Stirlitz éjjel az utcán. Egyszer csak meglát a távolban két fénylő pontot. - Egy kamion - gondolta Stirlitz. - Kamion az anyád - gondolta a bagoly."

Nekem nem. Ahogy a Googl…

#832090 walex Előzmény: #832078

Nekem nem. Ahogy a Google Playen nézem, sokan anyázzák őket emiatt. Van, amikor napon belül is elfelejti.

Frissíthetnék már végre …

#832077 walex

Frissíthetnék már végre ezt a kibszott mobil alkalmazást.

Röhej, hogy mindig be kell állítani a részvényeket, mert kilépés után elfelejti másnapra.

netboom

#831501 prfecó Előzmény: #831327

talán érezték a random capital által promotált rendezvényen ez a két cég merül fel kérdésnek.

netboom

#831327 korpa

igen, hirtelen eltűnt a 4IG és az OPUS , azt hittem felfüggesztették...

Netboon másnál is szrako…

#831326 walex

Netboon másnál is szrakodik? Árfolyamnál server errort ír ki és csak sokadik frissítésre jön be.

tbsz

#830710 korpa

köszi mindenkinek, ugye pár hsz-sal előbb írtam, hogy a 2013-ast tovább akarom vinni egy gyűjtő 18ason.

ha "előre" megnyitom a 2018-as tbsz-t akkor is engedi majd rárakni a 2013-ast amikor majd rákérdez a RC?

tbsz

#830706 matgab Előzmény: #830680

csak pénzt lehet TBSZ-re utalni.

átforgatásnál ( a mostani 2013-as TBSZ) a papírok is átmennek , de nem tudom mi lesz a beker ára a papírnak.

tbsz

#830681 Tapasz Előzmény: #830680

Szerintem nem. A legegyszerűbb, ha átkötöd, azaz a normál számlán lévőt nyitóban eladod és megveszed a TBSZ számládra.

tbsz

#830680 korpa

ha van a sima számlán részvényem, és nyitok most egy 2018-as tbsz-t, akkor be tudom vinni a részvényeket a sima számláról mint gyűjtőév, adó optimalizálás céljából? vagy ez így túl egyszerű lenne?

Használja még valaki az …

#828998 Chaby

Használja még valaki az adatok Amibrokerbe importálására a randiplugint? 10.11-i adatokra lenne szükségem