Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

Csezso

Jó reggelt! Ma reggel is kénytelen vagyok a problémáinkkal kezdeni. Nem, nem tesztelünk élesben az Ügyfeleink kárára. A rendszert látványos és nem látványos fejlesztések övezik, rengeteg minden került bele az elmúlt hónapokban. Sajnos bizonyos tényezők következtében tegnap 3-4 alkalommal ledobta a rendszerünk a tőzsdei csatlakozásokat és habár azonnal vissza is csatlakozott, a teljes rendszer-újraindulás 5-10 percet vett/vesz igénybe. Habár egész éjszaka dolgoztunk, nem tudom garantálni, hogy ma nem lesznek hasonló leállások. Bízom benne, hogy kevesebb vagy egyáltalán nem lesz. Akit viszont bármi hátrány ér, azt kérjük jelezze, senkit nem hagyunk jogos kárpótlás nélkül. Jövő hetet követő hétfőn új Randit adunk ki, ami reményeink szerint megoldja a Charting rész problémáit. Ugyanekkor felkerül az Androidos applikáció is, az IOS pedig jóváhagyásra vár (nagyon lassú az APPLE). Fájdalomdíjként pedig 10 ársávos terveink helyett, az október, november, december hónapokra ismét 20 ársávos ingyen BÉT realtime adatot adunk mindazoknak, akik elküldik a következő jeligét: Rendszer. Kérjük tüntessék fel az ügyfélszámot és a nevüket is. Köszönjük a megértést, dolgozunk ezerrel a problémákon.

Ez a teljes uzenet, bocs azt hittem az eleje nem lenyeg, csak a realtime akció