Regisztráció Elfelejtett jelszó

Magyarország

"A megjelenésükről,öltöz…

#827952 Tucsok Előzmény: #827949

"A megjelenésükről,öltözködésükről,viselkedésükről volt sszó."

Meséld már el milyen a cigányok megjelenése,viselkedése öltözködése .

Az idézet innen van. Leh…

#827951 Tucsok Előzmény: #827948

Az idézet innen van. Lehet hogy itt keverték össze a fogalmakat ?

"De ha ennyire a témán v…

#827950 Boby. Előzmény: #827948

"De ha ennyire a témán vagy, olvasd el a fasizmus definícióját és nézd meg mi teljesül belöle Magyarországra."

Ő, nem fog benne egyezőségeket találni.

Jelenesetben az olyan,az…

#827949 Boby. Előzmény: #827947

Jelenesetben az olyan,azt jelenti cigányos.A megjelenésükről,öltözködésükről,viselkedésükről volt sszó.Mi ebben a saját etnikumom felsőbbrendűségébe vetett hit?!Ha hiszed,ha nem a magyar nyelvben még olyan szó is létezik,hogy cigánykodik és még sincs köze sem rasszizmushoz sem fasizmushoz.... legalábbis a magyar nyelv értelmező szótára hallgat róla.http://mek.oszk.hu/adatbazis/magyar-nyelv-ertelmez...

szerintem eme szövegben …

#827948 tozsdenyul Előzmény: #827947

szerintem eme szövegben bugrist jelent, kulturálatlant

A fasizmust meg kevered a rasszizmussal

Nem minden rasszizmus lesz fasizmus (de minden fasizmus részben rasszista is)

De ha ennyire a témán vagy, olvasd el a fasizmus definícióját és nézd meg mi teljesül belöle Magyarországra.

http://hu.wikipedia.org/wiki/Fasizmus


Szerinted mit jelent az …

#827947 Tucsok Előzmény: #827903

Szerinted mit jelent az „olyan”

„Azt is mondhatnám, hogy a kerályt nem véletlenül vajdázzák....,még a viselkedésük is olyan és ezen a megszerzett milliárdok sem egykönnyen változtatnak.”

És vajon megfelel a fenti idézet az általad beidézett szövegnek ?

„A fasiszta mozgalmak közös vonásai…., a saját etnikum felsőbbrendűségébe vetett hit,”

Ha igen akkor ez

„kis keresztény magyar fasizmus.”,és az írója fasiszta .

gazdasági lépések

#827936 prfecó

Szigóruan véleményem szerint az EU új projectbe kezdet.

Politikailag próbálta Orbánt először megérteni , véleményt változtatni , nyomásgyakorlás háttérből -, majd később nyiltan. Ez körübelül 10 évbe telt. Ez alatt 2 választás eltelt és bebetonozta a Fidesz , az EU támogatásokból kinőtt Mészáros és csipet csapata. ( bankok , tőzsdei mamutcégek , melyek láthatóak. De a háttérben sokkal több , ezeknél nagyobb sulyú cégek pl. MOL,- INA - MKB- Takarék Szövetkezetek - média cégek - pénzosztó szervezetek - állami felügyeleti szervek - fegyveres szervezetek - ügyészség.


Talán rájött nem lehet megengedni , hogy ellopják az EU pénzt a saját Fidesz gazdasági holdudvarának.


Egyszerűen nem fizetik ki a korrupcióval átszőtt EU támogatásokat ( ugyanugy , mint afrikai diktátoroknál ), mely alapján Magyarország gazdasági sérülékenysége előjön.

Nézzük mire megy ki ez az új stratégiája.


Mindenki elmondhatja véleményét pro - kontra, de én inkább most shortolnám Magyarországot ,

Persze ha Orbán kiesik valami miatt :

-akár előléptetik

- akár gazdaságilag kirúgják a széket ,

-akár egészségügyi probléma miatt

Még nincs itt az idő , hogy Rachel vagy unoka átvegye a hatalmat és iszonyú belharc várható.


Olybá tűnik, a válaszodb…

#827926 Láma Előzmény: #827806

Olybá tűnik, a válaszodból, hogy ez nem ment át. Sajnálom. Ha az allegóriát nem sikerült felismerned, dekódolnod, ez nem a te hibád, inkább a magyar tanárod sara. Ha rossz volt, ha másnak se sikerült, akkor az én magyar tanáromé, vagy az enyém. Nem ér annyit az egész, hogy dekódoljam. Az viszont zavar, hogy sértődöttséget érzek a válaszodban, mert nem írtam semmi sértőt és személyeset. A relativizálásról, mint jelenségről írtam, a jobbos véleményalkotókkal kapcsolatban. Fel nem fogom, mi akadályozott meg ennek megértésében. Konkrétan ami személyesen téged érint ebből, az annyi és semmivel se több, hogy relativizálási kísérletnek értékeltem a posztodat. Olvasd újra, figyelmesebben.

Nekem itt a végére az rajzolódott ki, hogy az eset kapcsán te inkább az aktuális óradivatról és az óraviselési etikettről próbáltál eszmecserét kezdeményezni. Legalábbis ide futott ki a dolog a végére. Ehhez képest a történetről kértél véleményeket és gumicsontot dobáló, irígy, hangulatkeltő ballib sajtózással indítottad a témát, erős politikai színezetet adva neki. Megfogalmaztad ezzel kapcsolatban a markáns véleményedet is a virtuális linkkel. Aztán csodálkozol és besértődsz, ha markánsan megfogalmazott politikai színezetű válaszokat kapsz. És amint látom az különösen felkavart, hogy a vélemények eltérnek a tiédtől.
Semmi bajom veled. Béke.

"mi van tegyük fel,ha a gazdag aposátol kapta szülinapra"

"Ha Gyurcsány fiát kapják le az órájával"

"Ha ezt az én galambocskám, Galuska Galagonyovicska megérhette volna.
De nem érte meg mama."

És ha ezekre az idézetekre is azt találod ki hogy hablaty, akkor tökön szúrom magam. :)

A nokiás dobozról, meg e…

#827921 Boby. Előzmény: #827920

A nokiás dobozról, meg egyéb nyalánkságokról pl. sosem bizonyosodott be, hogy léteztek.....,sőt!

Amúgy meg értelmezhetetl…

#827920 Boby. Előzmény: #827918

Amúgy meg értelmezhetetlen a sportszerűség emlegetése a fidesz propagandával szemben....,szerintem elégedj meg azzal, hogy a bulán tényleg az a szerelés volt amit a képen láttál és nem csak rámontírozták.

Azokat már régebbi cikke…

#827919 Boby. Előzmény: #827918

Azokat már régebbi cikkekben bemutatták...,most ennek van aktualitása.

úgy a sportszerű, ha az …

#827918 Koffein Előzmény: #827916

úgy a sportszerű, ha az összes ingyenélő + családtagjaik óráját betetszenek mutatni. így egyoldalúnak tűnik a téma ;o)

"mivel mindenkit kibaxta…

#827916 Boby. Előzmény: #827913

"mivel mindenkit kibaxtatok innen,jo hogy nem ir senki:)"

Nem a senkiknek kellett volna írnia,hanem neked,ugyanis te jöttél elő a témával. Te voltál az, aki becsméreltél egy olyan olyan újságírót,aki kiállt érted is és bemutatta,hogy hogyan él a hercegnő a tőled is lopott pénzből, de elfelejtettél reagálni,mikor ocsmány támadás ért egy olyan politikust,aki pont a te jogaid védelmében is szólalt fel.

Értelmetlen időpocsékolá…

#827915 walex

Értelmetlen időpocsékolás. A hívők hívők maradnak, max. anyázol egyet, de semmi értelme. Hasznosabban is el lehet tölteni az időt, mint elvakultakkal vitázni oldaltól függetlenül.

na gyerekek sok lesz a j…

#827913 Sumér harcos

na gyerekek sok lesz a jóból:)

mivel mindenkit kibaxtatok innen,jo hogy nem ir senki:)

volt egy ráérősebb időszakom a közelmultban,ezért voltam itt ......de igazábol ennek rövidesen vége....

nem fogom itt és még néhány topikban az időmet elbaxni.

befejeztem,nem dobálom a xart,meg nem is kérek belőle itt értelmetlenül tovább.

mert tényleg minden baj már ,még az órák is:)

mert jelen esetben nem ú…

#827903 tozsdenyul Előzmény: #827897

mert jelen esetben nem újságíróról van szó, (ezek nemzetvédö hösök) , és emberekröl írnak, nem csini óráról vazze :)

Ha órát akarna megeröszakolni, taknyán kirángatni, esetleg földbe ásni élve, akkor lenne felhorgadás, ne félj:)

Mégiscsak kellenek határok...

kis keresztény magyar fasizmus.