Regisztráció Elfelejtett jelszó

Euroman

"A Profession.hu Kft. üg…

#823358 matgab Előzmény: #823344

"A Profession.hu Kft. ügyvezetője a lapnak azt mondta, a megrendelő cégeket az ügyfélszolgálatuk ellenőrzi. Martis István szerint ha valaki nem valós adatokkal regisztrál, és így rendeli meg a szolgáltatásukat, akkor az illető követ el visszaélést."

Ebből a nyilatkozatból az látszik, hogy a Profession. hu ügyvezetőjének fogalma sincs a GDPR-ról.

https://index.hu/gazdasa…

#823344 Euroman

https://index.hu/gazdasag/allas/2018/06/22/300_eze...

ezekre is "érdemes" regisztrálni.....még senki nem keresett munkaadóként ezekről az oldalakról 5 év alatt, amire pályáztam vagy nem válaszoltak, vagy valami kamu választ küldtek...de legalább az adataimat engedik ellopni....ez is valami, igazi magyarisztán

viszont ravaszkodni, sun…

#821402 Euroman Előzmény: #821394

viszont ravaszkodni, sunyiskodni, intrikálni nem vagyok hajlandó, nem verek át senkit, és igyekszem, hogy engem se verjenek át

elég gyors a felfogóképe…

#821394 Euroman Előzmény: #821369

elég gyors a felfogóképességem. Nyilván lassultam észben, de korábban nagyon gyors voltam. van amit megtanulok elsőre, van amit sosem. pl. SAP-val évek alatt sem boldogultam, programozás is "kínai"

ott volt, hogy 3 munkakö…

#821393 Euroman Előzmény: #821390

ott volt, hogy 3 munkakört láttam el, és másik helyen másodállásom is volt.....több nem fért az időmbe, és a pénzem is rendben volt

nem tudok egyiken se vál…

#821390 Euroman Előzmény: #821368

nem tudok egyiken se változtatni.fiatalabb nem leszek, több munkahelyem meg azért nem volt, mert ha nemrúgnak ki, onnan se jöttem volna el. nem vagyok "vándormadár". Ha érdekel, amit csinálok, akkor lelkes vagyok. a nagy stresszt nem szeretem, (kicsit bírom) a tőzsdét is ezért utálom. nem óhajtok infarktusban meghalni, ha lehet. pénz minél több, annál jobb, mert a korom miatt már csak az motivál. karriert én már nem építek, azt 25-30 éve akartam, 40 éves koromig épült is,aztán az új főnökkel beszart. ő a beosztottat és a csicskát összekeverte.

Ha kapnál irodai melot, …

#821369 rbbj11 Előzmény: #820883

Ha kapnál irodai melot, mennyire tanulnál gyorsan? Mennyire tudsz még észben pörögni? Stressztürés? Lelkes lennél?

ha öszinték vagyunk, az …

#821368 rbbj11 Előzmény: #820878

ha öszinték vagyunk, az életkorod és az egyetlen munkahely komboja eléggé megpecsételi és korlátozza a lehetöségeidet

En csak annyit mondok, i…

#821367 rbbj11 Előzmény: #820850

En csak annyit mondok, irtam neked euroman, hogy ugorj el az irodámba, beszéljünk. Nem jöttél, akkor szämomra eldölt végleg, nem érdemes neked segiteni, mert nem is hagynád. Tudtam volna már nem egy állást, de ilyen negativ embert nem ajanlhatok sehova, ez räm vetne rossz fényt. És azt is elmondtam, túlárazod azt a munkakört, amit el akarsz látni. Persze ez évekkel ezelött volt, de toväbbra sem hallottam sose, hogy mär pl netto havi 180-ért is elmennél dolgozni?

Próbálkozz célzottan pál…

#820928 banyaiz Előzmény: #820897

Próbálkozz célzottan pályázatíró cégeknél . Szoktak keresni embert. Olyan "külsőst" is aki bedolgozna. Elküldik neki a konkrét részfeladatot elég sok szöszölés van ezekkel . Ápolod szüleidet mellette otthonról is tudnád ezt csinálni

Akár bp-i cégeknek vagy az egész országban, vagy még akár osztrák cégeknek is annyira jól beszélsz németül, akkor nem kellene helyben keresgélned ha ott épp nincs ilyen. Ebben van lehetőség vsz.

Próbáld meg ezt hátha bejön.

remélem nem érted félre …

#820891 matgab Előzmény: #820883

remélem nem érted félre amit írtam, puszta jószándékból írtam.

én rólam csak 1 kép van,…

#820885 Euroman Előzmény: #820873

én rólam csak 1 kép van, az fehér ing-nyakkendő-sötét öltöny. Ha nem kérik nem küldök, mert nem modellnek jelentkezem. Nyaralási képekre se álltam rá szinte sose, selfie-t még 1-et se készítettem. 1 hónapja újítottam meg a jogsimat, azon a képen úgy nézek ki, mint egy örült....de nem érdekel

útileírásaidet szívesen …

#820884 Euroman Előzmény: #820880

útileírásaidet szívesen olvasom....ennyit nem utaztam, de pár helyre én is eljutottam régebben

egyébként amig tart még …

#820883 Euroman Előzmény: #820882

egyébként amig tart még a pénzem és/vagy a szüleimet gondozom, addig pályázok, járom ezt az álláskeresésnek csúfotl pávatáncot...aztán ha még rosszab lesz a sorsom, akkor elmegyek közmunkásnak, sozt eltengeklengek ott....friss munkanélküliként 2013-ban úgyis csak fizikai közmunkát ajánlották a munkaügyi központban, ennyire tartottak.....ezért kár volt a bizonyítványaimat lemásolni, és adatlapot felvenni...