Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Auto-motor technika

Igen. A tgk megjelölés …

#823373 KawaBazsy Előzmény: #823371

Igen. A tgk megjelölés annyit számít, h ez esetben 1.4 a szorzó a súlyra vonatkozóan, tehát ennyivel lehet nehezebb futót húzni vele, mint a súlya (persze ha a gyártó engedélyezi). Szgk esetén ez marad 1, tehát nem húzhatsz nehezebbet.

Régen volt ilyen, h ha átlépte az együttes össztömeg a 3.5 tonnát, akkor tachográfot kellett felszerelni tgk esetén, szerncsére már nix.

Ja. Hát kikopnak ezekből…

#823162 KawaBazsy Előzmény: #823141

Ja. Hát kikopnak ezekből a jók.. De lassan amúgy is öregek leszünk a játszós autóhoz. :-)

Sumér? Fórumos poszt, ha…

#822516 KawaBazsy

Sumér? Fórumos poszt, ha érdekes, rákérdezek..

"1993-as Delsol 1.6 VTi. 255e km-rel. 3 éve nálam 1 év műszakival. Igazából nem használom, mert évi 1000km az nem sok és ebből 500km az évadnyitó hondatali...iá: 750000,-Szintén itt priviben szintén sopronban."

xxx kamu olajcsere xxx

#821192 TrendMan Előzmény: #821178

Oda csak nagyon fajsúlyos kérdésekben megyek. (pl. verérműszíj csere stb)

Ez egy közeli Renaul szervíz volt.

Eddig.

xxx kamu olajcsere xxx

#821175 TrendMan Előzmény: #821173

Na ja! Nem tudok már a korábban általam frekventált szervízbe járni, mert megváltozott az üzletpolitikájuk! Csak ők adhatják az olajat, vinni nem lehet.

Így hoppá, az egész procedúra 40 K-val drágább lett.

xxx kamu olajcsere xxx

#821173 Euroman Előzmény: #821128

Én is mindig ott állok a kocsi mellett, és kézbe adom az általam vitt olajat, amit utána betöltetek.

xxx kamu olajcsere xxx

#821154 KawaBazsy Előzmény: #821152

Nekem csak a szgépes játék okoz függőséget, de azt egyszerűen kezelem, a szgépem nem tudja hajtani őket :-) (3D tervezésre optimalizált vidikártya van benne). Sztem ahhoz kell egy extrovertált személyiség is, h vki ezekre a közösségi cuccokra ráfüggjön, az én ismerettségi körömben sokan egyáltalán nem is használják.

xxx kamu olajcsere xxx

#821152 matgab Előzmény: #821128

igen, totál beteges, amilyen szinten az emberek rákaptak a facebookra, instára megy egyéb applikációkra.

Szerintem majdnem olyan durva szinten okoz függőséget , mint a drog. És észre sem veszik az emberek, hogy az életükből naponta több óra megy el azzal (azaz akár a szabadidejük (értelmes élvezhető életük) akár fele is!), hogy mások posztjait, képeit videoit nézegetik, vagy ők maguk töltenek fel valamit.

Borzalmas! Belegondolok abba így 40 felett, hogy az élet milyen rövid és ennek a generációnak nem lesz mit mesélnie magáról, mert alig élnek, alig beszélgetnek egymással.

Régen mi elmentünk öten- tízen vagy akár huszan is egy helyre egy foci vagy kosár után egy helyre enni inni és ott beszélgettünk, világot váltottunk, csajoztunk...

Ma már alig vannak a fiatalok a sportpályákon (még mindig szinte csak a mi és az eggyel öregebb generációt látom a pályákon) , mert nincsenek valós barátaik és ha elmennek valahova, akár egy randira is , akkor azt látja az ember, hogy egymás mellett nyomkodják a telefonjaikat.

Brutál mennyire nem veszik észre, hogy nem marad idejük élni!

Persze a trendek alól én is nehezen vonom ki magam én is sokat nyomkodom, de én elég jól tudom kezelni a függőségeimet, soha nem dohányoztam, a borokat szeretem, de nem okoz problémát, ha akár meddig nem iszom, illetve kaszinóba pl. egy időben minden nap lejártam, de amikor arra gondoltam, hogy ez faszság és sok időm és pénzem megy el értelmetlenül, akkor simán abbahagytam és legalább nekem van/volt életem! De mi lesz velük?

xxx kamu olajcsere xxx

#821107 matgab Előzmény: #821100

és beletölti az aknából összegyűjtött előző autó fáradt olaját...a szemed előtt...:-)