Regisztráció Elfelejtett jelszó

usdhuf

re

#823023 tozsdenyul Előzmény: #823010

A pénteki csúcs óta voltunk már 3 ft-tal lejjebb, lehet neked semmi, én azért ilyen különbségekkel tudnék mit kezdeni:)

re

#823010 Spade Előzmény: #823002

Te mi a tökömről beszélsz nyuszi bazky ???

Ezt írtad pénteken:

"úgy gondolom ma indulhatott egy tartósabb korrekcióEgész nap akartam volna realizálni a hasznomat, de akadályoztatva volt a kivitelezés.Murphy szerint jó eséllyel hétföre több figurát for erösödni a huf :)"

Erre írtam nem lesz nagyobb fordulat, és mára hétfőre nem is lett nem h több figurás HUF erősödés.....

re

#823002 tozsdenyul Előzmény: #822979

szerintem a nagyobb trend adott minimum karácsony szentestig, megint az 1,15 körüli támaszig jött, a héten már fordulnia kellene mondjuk egy leszúrás után, vagy ha leszakad, akkor begyorsul az összeomlás.

Nem vár ez 24-ig, de meglátjuk. Péntek is jó lesz :)


A Hong Kong dollár már nem bírja sokáig, szvsz a nyáron el lesz engedve, lesz itt böven dollárerö...

úgy gondolom ma indulhat…

#822927 tozsdenyul

úgy gondolom ma indulhatott egy tartósabb korrekció

Egész nap akartam volna realizálni a hasznomat, de akadályoztatva volt a kivitelezés.

Murphy szerint jó eséllyel hétföre több figurát for erösödni a huf :)

re

#821606 Boby. Előzmény: #821601

Saját magam megnyugtatására meg annyit, hogy emda-m továbbra is van,ahol Büki,durva áttétellel nyomja a dollár longot,ami csak azért nem látszik egyértelműen a csártján,mert közben néha török lírázik is:-)

re

#821605 Boby. Előzmény: #821601

Azért ez most túl lett húzva...., tudom a pánik,de majd holnap vagy holnapután elmúlik ez is,és akkor jönni fog az a korrekció....., hirtelen és kíméletlenül:-)

re

#821601 Kissherceg Előzmény: #821593

én is, veszem tovább :) long trendben nem zárunk, csak bővítünk :) Mondjuk az nagy kérdés, hogy mit vegyek belőle, de talán short etf jó lesz :)

re

#821593 Boby. Előzmény: #821592

Nem vártam én mást,csak hogy lesz egy korrekció és megyünk tovább fel....ezt amúgy továbbra is várom:-)

re

#821592 Spade Előzmény: #821574

én nem is értettem h miért zártál, pedig a dodót alapvetően jól láttad, talán tudtad csak nem sejtetted :)