Regisztráció Elfelejtett jelszó

MOL fórum

irány a monopolium

#814909 Koffein Előzmény: #814908

oszt így negyed gőzzel is mekkora egy behemót cég lett ez a mol, még ha senior vice presidentek mol limozgatnak ide oda, hogy feltöltsék az autót... amint tudjuk, egy sornyi módosítás a törvénybe és a greengo tudása, rutinja molt fogja gyarapítani, már ha eladják, ha nem, akkor elvéreznek, lakatot rádobják...

irány a monopolium

#814908 matgab Előzmény: #814904

épp tegnap hallottam, hogy a MOL-ban Senior Vice president és senior expertek rohangálnak az autókat összegyűjteni és töltögetni a városban...

Nem gyenge azért, hogy több milliós fizetésekért ilyen munkát engednek végezni a MOL-ban. Meg hogy néz ki ott a vezetőségi rendszer, ha ez nem tűnik fel senkinek, hogy azoknak az embereknek, akik milliós fizetést kapnak, annyi a munka output-ja, hogy elmegy feltölteni az autókat...

Bár ugye van sok olyan pozició is, ahol a milliós fizetéseknek még annyi eredménye sincs hónapokon keresztül, mint egy feltöltött autó, de ez más kérdés...


Újabb sikereket ért el a…

#813593 Koffein

Újabb sikereket ért el a Mol Norvégiában. 3 új kutatási-kitermelési engedéllyel gazdagodott ugyanis a Mol, ezzel pedig már 20 tengeri kőolajmezőben van licensze a vállalatnak. Az elkövetkezendő 5 évben 130 milliárd forintnyi összeget fordít majd kutatásra a Mol, az elnyert licenszek pedig több mint 750 millió hordónyi többségében kőolajat tartalmazó földtani vagyont rejtenek. Ezzel a Mol kutatási portfóliója a duplájára nőtt globálisan.

Bevásároltak a Mol-vezet…

#811868 TrendMan

Bevásároltak a Mol-vezetők

Több, a Molban vezető feladatot ellátó személy élt vételi jogával a hosszú távú ösztönző részvényopciós program keretében.

A magyar olajtársaság Budapesti Értéktőzsde honlapján is hozzáférhető tájékoztatása szerint Áldott Zoltán elnöki főtanácsadó, Berislav Gaso csoportszintű kutatás-termelési ügyvezető igazgató, Horváth Ferenc csoportszintű downstream ügyvezető igazgató, Hernádi Zsolt elnök-vezérigazgató, valamint Simola József csoportszintű pénzügyi vezérigazgató-helyettes vásárolt Mol-részvényeket tavaly december 29-én.


A tranzakciókra 2247 forintos lehívási árfolyamon került sor, 3000 forintos elszámolási (spot) árfolyamon. Az ügyletek keretében az öt Mol-vezető birtokában összesen 479 ezer darab - a jelenlegi árfolyamon összesen mintegy 1,47 millárd forint piaci értékű - Mol-törzsrészvény került, az alábbi eloszlásban:

  • Áldott Zoltán: 52 800 darab
  • Berislav Gaso: 20 800 darab
  • Horváth Ferenc: 67 200 darab
  • Hernádi Zsolt: 288 000 darab
  • Simola Józsfe: 50 400 dara

még csak most vettem 1-2…

#810552 matgab Előzmény: #810551

még csak most vettem 1-2 napja! :-P Még a 10% minusz előtt vagyunk! :-)

főleg, hogy van nekem is…

#810550 matgab Előzmény: #810546

főleg, hogy van nekem is... Nem szokott ez ilyenkor emelkedni, ha nekem is van...

Eddig a világ legnagyobb ralliját mutatta be a Konzum és az Opus és nagyot futott az Appenin is. Amióta azokat megvettem azok is esnek...

azt a betyármindenségit,…

#810546 Koffein

azt a betyármindenségit, de nehezen fordul ez a mol...