Regisztráció Elfelejtett jelszó

Bitcoin

vaazzz

#809258 Koffein Előzmény: #809257

Thomas Peterffy: "...egy kijózanodás esetén az esés nem egy mérsékelt korrekció, hanem valóságos összeomlás lesz. Mint mondta, valami olyasmi történik majd, mint a Lehman Brothers esetén, vagy még rosszabb. A problémát az okozhatja, hogy a nagyobb intézmények ugyan képesek a kockázatot felszívni, és egy nagy zuhanás esetén elfogyó margin esetén sem fog náluk problémát okozni. A kisebb brókercégeknél viszont a letétek hiánya pillanatok alatt óriási gondot okozhat, és egy ilyen eseménynél sorra bedőlhetnek."

http://mfor.hu/cikkek/befektetes/Figyelmeztet_a_ma...

Ahogy rbbj11 írta, folya…

#809235 Varoka Előzmény: #809114

Ahogy rbbj11 írta, folyamatos kereskedés van a crypto tőzsdéken. Ahogy én látom, ezzel rendszeresen élnek is az árfolyamot befolyásolni akarók, ilyenkor a magamfajta, derivatívákban utazó kicsit szorong. :-)

Bch lesz a long nyerő am…

#808949 thibi99 Előzmény: #808930

Bch lesz a long nyerő amint Btc t elkezdik dobni!

Ill bgold !

Továbbá lesz vmi orosz bitcoin az lesz a rakéta!

Dash pedig átveheti BTC …

#808930 rbbj11 Előzmény: #808929

Dash pedig átveheti BTC szerepét az alvilágban, ezért ott is komoly felértékelödés lehet, akár 10.000-ig mehet, a btc 1000-re zuhanásával párhuzamosan.

btc biztonsag

#808858 TrendMan Előzmény: #808855

Én úgy értettem, hogy a bányász-közösségek, amelyek Bitcoin-t termelnek ki, kölcsönösen igazolják egymást tulajdonjogát és ez egyfajta garancia.

Az újabb bitcoin/blockchain láncszerűen kapcsolódik a korábbiakhoz, ergo nem tünhet el csak úgy.

Viszont, amíg az igazi pénz esetén a számlaszámok nem titkosak, de a jelszavak igen, addig itt a számlaszámok a titkosak.

Bevallom, még kezdő vagyok ebben a témában, de ezt olvastam.

És igen:

David Vincent látta őket.

Látta a 10.000 darab bitcoint még 2010-ben, de tévedésből pizzát vett belőle.

+++

Egyébként a novemberi IPM magazinban kivételesen érdekes, új témák is vannak - (nem csak Tutanhamon fáraót leplezik le újra meg újra:-) - többek között pénzügyi témák és a bitcoin is terítékre került:-DDD