azaz a nézöközönség mindenképpen szív...
azaz a nézöközönség mindenképpen szív...
maradjunk annyiba, ha fordítva volna a felállás, akkor a másik oldal is ugyanezt tenné... :)
azért ez a "csakis" egy kicsit áldozathibáztatósnak tünik :)
Valami köze azért a volt és jelenlegi jobboldalnak is van, mondjuk pl a gyilkos kés az ö kezükben van :)
ezt a baloldali/liberális elvtársak, csakis saját maguknak köszönhetik... persze nem mondom azt, hogy nekünk a nézőközönségek jó, mert nem...
"csak a korábbi baloldali médiatúlsúly visszabillenése történt meg"
18 megyei lapból 18 fideszes...
A tegnapelőtti kérdésre megvan a válasz.
Igen, van még lejjebb.
A módszer a legsötétebb kommunista idők szellemét idézi.
http://index.hu/belfold/2017/10/06/nyomozast_rende...
http://index.hu/belfold/2017/10/06/amint_az_ugyesz...
https://444.hu/2017/10/07/kover-laszlo-a-fidesznek...
Szükségük lenne még 4-8 évre.
Hát, igen. Van még néhány terület, amit még nem "reformáltak meg" (például élelmiszer láncok, alkohol árusítás) és ugye Paks 2 is ott lesz, amiből nyilván nem szeretnének kimaradni.
a jövő már itt van a mezőgazdaságban is a leginkább emberi munka intenzív területen.
http://cordis.europa.eu/result/rcn/202833_en.html
Minek eu-ba szakképzetlen migráncs had, de már szakképzett is ? hacsak nem agycsebész génsebész vagy atomfizikus vagy matematikus esetleg kompjuter zseni ?
Háborús bűncselekménnyel dobálózni, egy picit erősnek tűnik. Csodálkozom, hogy ezeket a magas labdákat nem üti le az ellenzék. Ellenkező esetben a habonyi gépezet nem hagyná ki.
ezen vajon meglepödsz-e?
Pitiánerek.
Ez már a legalja szint vagy tudnak még lejjebb is süllyedni? Mennyivel egyszerűbb lenne, ha csak ezekre lehetne szavazni, nem?
http://index.hu/belfold/2017/10/04/az_asz_es_a_job...
https://alfahir.hu/2017/10/05/allami_szamvevoszek_jobbik_ugyeszseg
Egyébként az, hogy ilyet belengetnek (ez inkább üzenet lehet), jól mutatja, hogy tele van a gatyájuk.
Mert nincs meglepetés. Szisztematikusan tervszerűen halad minden. Akár a betegek, öregek gyilkolása. Egy erős és büszke országban semmi szükség betegre, öregre. Belőlük már soha nem lesz focista. Akkor meg minek éljenek.
http://www.portfolio.hu/gazdasag/nem-vart-helyrol-...
gazdaságilag és politikailag van pár lőporos hordó euban.. tény ez a katalán dolog jól jött orbánnak..
sehol nem szeretnek több frontot nyitni.. trumpi is elengedte Iránt..van elég baja a gyilkolászósokkal meg a koreaival..
http://kreativ.hu/vonal_alatt/cikk/nagy_bajban_az_...
Nem is tudom, hogy miért nem lepődöm meg...
Ma is drágult a július 30-án véget ért vizes vb.
+ kb. 80 millió
http://mfor.hu/cikkek/vallalatok/Ez_a_nap_se_mulha...
...és ugye minden a legnagyobb rendben.
Teljesen normális, hogy a tervezett 25 milliárd helyett júliusban már 170 milliárdnál járt a végösszeg (http://vizesvb2017.24.hu/vizes-vb-hirek/2017/07/11...), de az még mindig nem a vége volt, mert az utóbbi 2 hónapban hetente röpködtek a százmillás plusz tételek.
tgm erős harcban van az itallal.. és nem áll nyerésre..
Olvasom a hvg-t de sajna már nem a régi.. egyik oldalt feltár utánajár..(ezért olvasom) a másik oldalról elviszi a cica a nyelvét.. a figyelő tózse.. de az meg a msik oldal.. régebben ez a két lap azért feldolgozta legjobb tudása szerint a gazdasági összefüggéseket.
Tgm-től hallhattuk "szdsz vagy lábszag és mucsa.. " szállóigét..
amúgy el szoktam olvasni.. régebben értelmesebb volt..de benne van az szdsz-es kinyilatkoztatási kényszer..így van és kész.. máshogy nem lehet.
persze persze.. megy a szerecsen (soros) mosdatás.. aki egy nagy gondolkodó aki csak javasolgat.. szolidan szerényen.. tgm nem beszél a soros által támogatott képviselőkről..befolyásolási módszereiről.. ha ennyire éles elme akkor látnia kell..vagy kellene..de csak egyirányba éles a látása..
bolsevik gondolkodás.. a mieinkkel szemben nem fogalmazunk meg kritikát mert az gyengít..bomlaszt.. tgm ezt teszi..
mivel eltérő időpontokban vannak a választások ezért erre az időszakra a választóknak riszálnak a képviselők.. ezt is egységesíteni kellene nem? mi ez az össze-vissza választgatás.. ez betesz a jó hatásfoknak.
Elég naív de ideális elképzelés lenne azt gondolnánk ha van egy párt (vagy képviselő) az csupa jobbító szándékú becsületes.. hazájáért tenni akaró emberek gyűjtőhelye lenne..akik a parlamentben dolgoznak a régiójukért és a haza felemelkedéséért...
ritka az kinek küldetéstudata van. előtérbe kerül az egyéni érdek.. kevésről tudom elképzelni melyiket ne lehetne megvenni 10-100ezer eurral..de akár egy görbe hétvégével egy hetes nyaralással is.. Anno dávid ibivel és családjával találkoztam ibizára menet.. a sajtó nem tudta hol van később derült ki a brókerbotrányos csóka villájában nyaraltak..
A
legkisebb ország is valamekkora gazdasági erővel- vagy erőforrással
bír.. ezért próbálják a képviselőiket dekára megvenni vagy megzsarolni a
nemzetközi hatalmi ágak... azok hazai képviselői..
Erre azért van bőven tapasztalat.. amikor a külföldi szebb volt mint a hazai.. és fillérekért jutottak előnyhöz a külhoniak..
de elég érdekes szösszenet simics és a jobbik románca.