Regisztráció Elfelejtett jelszó

Arany

gondolatmenet; ha netalántán

#787007 TrendMan Előzmény: #787006

Hja, és azt nem írja, hogy most nem vásárol az állam megint.

Csak az év végi státuszról szól a jelentés.

gondolatmenet; ha netalántán

#787006 TrendMan Előzmény: #787004

Az állam nagyobb mennyiséget ad és vesz, mint a kisbüfi.

A likviditásra is sokkal jobban kell ügyelnie, ezért nem keresheti a tetőt és az aljat.

gondolatmenet; ha netalántán

#787004 matgab Előzmény: #786943

http://www.portfolio.hu/gazdasag/matolcsyek_eladta...

Matolcsy eladta...

Most ha arra gondolok, hogy az állam eladta az OTP-t 5400-nál és a TCom-ot 350 körül és vett magának MOL-t 24000-nél , akkor azt mondanám, hogy most kell venni akkor aranyat. De mi van , ha Mato-nak bejön most ez a húzása, mint a kamatok csökkentése?

gondolatmenet; ha netalántán

#786943 Kissherceg Előzmény: #786942

szerintem se fáraszd magad ezzel... annyi jó dolog van, amit vehetsz... Urán, réz, cink, sertészsír... Aranyt hagyd meg a sznoboknak :)

gondolatmenet; ha netalántán

#786942 matgab Előzmény: #786933

pont nézegetem már egy pár nap óta...

Csak hát a ma időkben venni, pont amikor a Fed kamatemeléssel azaz dollárerősödéssel ijesztget, akkor vegyek aranyat?

gondolatmenet; ha netalántán

#786331 TrendMan Előzmény: #786325

Egyébként az ezüst egy nagyon erős támaszon van, innen jövő év elején akár nagyot is pattanhat.

gondolatmenet; ha netalántán

#786129 joepappa Előzmény: #786123

850 dodó környéke

ami nekem van hatból három csőd; egy duplába egy +10-be egy -40, be még várom a 100dollárt :)

nagy figyelőm van sok céggel, egyet sajnálok ECA-t nem játszottam meg +83-ban a kinézett szint óta.

februárban minden eldől olaj térem szvsz, akkor jelenik meg termeléscsökkenés nem tervezek eladni addig hacsak meg nem szalad valamelyik, ami megvan három rv az marad, a dollár erősödés is hoz a konyhára:)

gondolatmenet; ha netalántán

#786123 matgab Előzmény: #786114

akkor mennyi volt az arany ára?

és az olajos részvényeket hogy látod manapság?

gondolatmenet; ha netalántán

#786114 joepappa

a várható bika dollár miatt vélhetőleg jóárasodó arany miatt a remélhetőleg beeső aranybányász cégekből lehet érdemes mazsolázgatni a jövőben, az arany árát 2008 őszi szintekre várom pár hónapon belül, ha netalántán bekövetkezne, akkor lehetséges hogy vennék nagyonolcsón bányász cégeket. :)



egyetértek, én is vadász…

#784911 Kissherceg Előzmény: #784907

egyetértek, én is vadászok ezt azt kint. alapblog topikban pedig a cikk megtalálható :)

megint alkalmas szint le…

#783265 tozsdenyul Előzmény: #782804

megint alkalmas szint lehet shortokhoz, a longokat zártam, lehet nézelödni

Nálam 1340 alatt short,

1370 felett lenne kérdéses, de longos csak 1490 felett

hasonlóra számítok, ki i…

#782845 Bendeguz Előzmény: #782804

hasonlóra számítok, ki is szálltam mindenből. utána nagy tétel arany long