Regisztráció Elfelejtett jelszó

Erdőbénye

Hi!

#784628 Sumér harcos Előzmény: #784626

du 3-4 órás érkezéssel a tó szombaton tárgytalan szerintem,másnap vasárnap későn ébredős reggeli után lenne inkább időben helye neki.

Hi!

#784626 KawaBazsy Előzmény: #784624

Joepappa gondolom jön külön, ő közel van. Herceg - ha gyorsan és kényelmesen akar jönni - jön az M5-ön, hozza Robajj-t, s felvesz engem a mizsei benzinkúton. Rigó meg vagy felmegy Pestre, vagy odaszambázik a helyszínre, úszógatyát készenlétben tartva.. :-)


http://www.vadkertito.com/

Hi!

#784624 Sumér harcos Előzmény: #784606

igen.

Waszival még nem beszéltem,majd belép vhol ő is.

minden felállás,program változatlan.

létszám változatlan?

csapodott még vki végül?vissza kell azért jeleznem minden irányba,legkésőbb jövő hét szerdáig.

mennyi autoval,mennyi irányból jöttök végül?

probáljuk az érkezéseket minél szorosabbra huzni,mondjuk du 3-4 közé,ne 4órás szórással.


eddig össz. 7fő volt az utolso számláláskor.



Vadkert

#783640 KawaBazsy Előzmény: #783638

Kezdetnek - a hála kimutatás jegyében - mindjárt ugorhatsz egy csukafejest a Vadkerti tóba.. :-)

Vadkert

#783638 picirigo Előzmény: #783637

Azt a vendéglátást amit Tőle-Tőlük kaptam, úgysem tudom soha megháláni...azért legalább megpróbálnám!!!! :))))

Vadkert

#783634 Sumér harcos Előzmény: #783607

abszolut megoldhato minden hirtelen.

gyere,és minden hirtelen meg lesz oldva.:)

az utolso héten pontositok borászattal,étteremmel,a borászatnál a pogácsa mennyisége miatt kértek erre,az étteremnél a tálak mennyisége miatt,de ezek csak formaságok,5perc alatt korrigálható esemény még a helyszinen is.

szállás van.

Vadkert

#783632 picirigo Előzmény: #783607

Ha mégis el tudsz jönni, nem kell aggódnod a kóstoló vagy a kaják miatt!!!...én fogom intézni minden költségedet! És ebből nem engedek!!!

Vadkert

#783616 KawaBazsy Előzmény: #783607

Nálunk 10.-én lesz a disznóvágás, úgyhogy sajna nem úszom meg.. ki kéne cserélni a két időpontot. :-)

Vadkert

#783607 kerikoma Előzmény: #783486

Hát szépen átgondoltad ezt a tervet, le a kalappal. Én könnyebb helyzetbe voltam, mert mindent a tanyasoron intéztünk, csak a szállást nem, de mivel Joe még terepjáróval is jött, hát a kimenetel is jobb volt. Köszönöm a dícsérő szavakat, mármint a mérce tekintetébe, igyekeztünk a barátaimmal a maximumot nyújtani! December 3-án ha nem vágunk disznót lehet megleplek. Nem kell miattam semmit sem módosítani, mert 99 % hogy vágunk, de ha valami miatt elmarad lehet megjelenek. Gondolom a borkóstolóra a helyszínen is be lehet fizetni, a többit is meg lehet oldani hirtelenbe. Mondjuk szerintem nov 30-án már tudni fogom már, aztán beszélünk. Ha nem megyek, hát jó bulizást és rászervezünk a tavaszi újbor kóstolóra. Szürkebarát, ezerfürtü, merlot rosé, kékfrankos merlot. Szokásos választék az újakból.


Vadkert

#783486 Sumér harcos Előzmény: #783302

Szia!:)Na,merre jártál??Továbbra is lényegre -törően fogalmazva.:)

Tulképp a következő bevett szokást véltem felfedezni eddig,amiken én szerepeltem,Erdőbénye és Zomba kapcsán.

Erdőbényén ugye adott a szállás,kaját dobtuk össze borkostoloval,2010ben.

Zombán 2016 nem volt adott a szállás,ott mindenki panziot fizetett,viszont kajába nem engedett és a saját és haver pincék boraiba sem fizetni. Sőt reggelit is prezentáltak,még ajándék borokat is.

Na most SVK abszolut a második sémát követi.

Panziot,és a borkostolot itt mindenki fizeti,viszont kajába nem engedünk fizetni(vacsora-reggeli) és az előző 2 helyszin kapcsán fent van a mérce ugy érzem és nagyon sajnálom,hogy a másik kettő helyszin- szervező(Csoki-Keri) nem jön el,hogy viszonozva legyen az általuk prezentált rendezés.

Mivel ezt én egyedül döntöttem el nélküled,igy nem várom el tőled az anyagi hozzájárulást,ha gondolod bekapcsolodsz az érkezésnél,mint a többiek,de ha mégis ragaszkodsz hozzá,hogy te is,mint "rendező" lépnél fel, nem zárkozom el előle,mivel kirekeszteni sem akarlak,előtte hivjuk egymást és szerintem ezt a pontot kell megbeszélnünk.

a program adott,leszervezett, az már kőbe van vésve.

ott nagy változás nem történhet,mivel érkezés legkésőbb 16óra,mindenkit összevárunk,gyorsan sötétedik már,mindenki tetszés szerint auto elhelyezés ki-hol szeretne parkolni,néhány apero és a szállás elfoglalása,utána mennünk is kell a kostolora....és stb stb.

azt hiszem ennyi,majd beszélünk telefonon.