Regisztráció Elfelejtett jelszó

matgab részvényei

de gondolom nem úgy szer…

#783760 matgab Előzmény: #783759

de gondolom nem úgy szeretnéd, hogy a nap végi záró -23% legyen még az 50% emelkedés után is...:-)

Gratula!Bárcsak a Commer…

#783759 Tapasz Előzmény: #783645

Gratula!


Bárcsak a Commerzbanknál lenne ilyen napon belüli 50% emelkedés (mondjuk 7 euróról)

Grat!

#783742 Stef Előzmény: #783645

Nagyon-nagy Gratulációm!

Tudsz Te ilyet, ha akarsz! :)

Pánik vételek utáni "bouncing cat" adja a leggyorsabb profitot, kivéve, hogyha a hullókések nem értek véget :)))) Big risk and big profit combination!


tegnapi jóslatom

#783722 matgab Előzmény: #783620

közvélemény kutatás ide vagy oda, ha egyszer a matgab faktor azt mondja, hogy Trump nyer, akkor Trump nyer...


2016.11.08:

"ma már 3 részvényt vettem... Tényleg a Trump nyer? Vagy csak nem fogja elismerni a vereségét?"

hertz eladás 27,23-on...…

#783645 matgab Előzmény: #783643

hertz eladás 27,23-on...

Ez nem volt rossz, kb. 50% plusz napon belül... :-)

Kár, hogy nem kétszer annyit vettem, mondaná az örök telhetetlen, de ha tudom, hogy ennyire megy, akkor vettem volna ötször ennyit is...

NE sajnáld, utólag minde…

#783639 Janicroft Előzmény: #783636

NE sajnáld, utólag mindenki tudja mi lett volna ha. És légyszíves valami stop-ot most már tegyél rá, Nem akarok tanácsokat adni, csak rossz lenne azt olvasni hogy 2 nap múlva elolvadt a nyerőd, stb, stb. Most egy nap alatt kereshettél vele több mint 30%-ot, nagyon jó volt a meglátásod, túlságosan agyonütötték, felpattanásra játszottál. Itt a napon belüli felpattanás, nem tudom mire vársz még.
Én nem bánkódom azért hogy korábban kidobtam, +5%-ban akartam dobni, +12%-ban sikerült, nagyon jó érzés, most már te is menedzseld és védd a nyerődet!


18,26-on vettem...ma már…

#783620 matgab Előzmény: #783619

18,26-on vettem...

ma már 3 részvényt vettem... Tényleg a Trump nyer? Vagy csak nem fogja elismerni a vereségét?

Hertz vétel... Ha holnap…

#783619 matgab Előzmény: #783608

Hertz vétel... Ha holnap korrigálna plusz 10%-ot, azt díjaznám.

Ha esne 10-et akkor leátlagolom...

10% és igen faktoros min…

#783589 matgab Előzmény: #783588

10% és igen faktoros mindkettő.

Lehet, hogy Trump-ot helyzetbe hoztam ezekkel a vételekkel?

Ezek még faktorosak? És …

#783588 Janicroft Előzmény: #783586

Ezek még faktorosak? És ha mini pakk, akkor menyni lesz most bennük lefele?

eza vételem a dax emelke…

#783510 matgab Előzmény: #783503

eza vételem a dax emelkedésre is jól ráb@szta az ajtót, pont a napi csúcson, igazi matgabosan..