Regisztráció Elfelejtett jelszó

Erdőbénye

Akkor SVK-ra ezek szerin…

#782984 KawaBazsy Előzmény: #782839

Akkor SVK-ra ezek szerint több ember jönne.. Csoki, mi a vélemény, ha most te is vendégként jönnél? :-)

Hidd el, nagyon finom re…

#782913 picirigo Előzmény: #782846

Hidd el, nagyon finom reduktív fehérek és rose-k vannak ott! Ez már más világ----remélem :))))

Szasztok!Nekem dec 3 jó,…

#782838 picirigo Előzmény: #782801

Szasztok!

Nekem dec 3 jó, de csak SVK! Vsz, ez egy teljesen jó alternatíva....Annyit mentem és megyek mostanában, hogy Bényét most inkább kihagynám(nem a fürcsi miatt)! :))


Keri tavaszi borkóstolójára elsőként jelentkezem!!! :)))

Olvastam Bence felvetésé…

#782801 kerikoma Előzmény: #782800

Olvastam Bence felvetését, de nálunk most nem jön össze a buli, SVK is jól hangzik Sumérék szervezésébe, de az az időpont sem jó és már nem is akarok görcsölni rajta. Úgyis találkozunk majd valamikor, ha más nem egy tavaszi újbor kóstolásról még lehet szó:-)

No akkor eddig elég ri…

#782800 KawaBazsy Előzmény: #782793

No akkor eddig elég ritka a banda.. Hercegnek s nekem mindkét időpont jó, Rigónak meg Joepapának dec3 , s ennyi? Öten (+Béla) elég karcsú lenne. Kérdés, ha most mégis Sumér szervezne, akkor nagyobb lenne e az érdeklődés.

igen szelektív a látásod…

#782797 rbbj11 Előzmény: #782796

igen szelektív a látásod...ahogy olvashatod, kb fele társaság a távolságra panaszkodik ;)

És ha neked nincs messze, épp ideje lenne végre 1x elmenned Bényére ;) Akkor nincs kifogás, miért nem mész/jössz évek óta? :)

ritka öreg a lelked.. 10…

#782796 Ibiza Előzmény: #782665

ritka öreg a lelked.. 1000km messze van?

Ha éjjel felkelt haver..azt mondja menjünk már le Milánóba..akkor fürdés kávé...ok én vezetek..és gázt.

Sziasztok!Na most már el…

#782793 kerikoma

Sziasztok!


Na most már eldőlt, hogy a november 26 sem jó. Pont akkor lesz egy olyan rendezvény ahol már törzsgárda tagoknak számítunk (feleségestől) és a Barátaink (aki volt már az tudja, hogy a tanyatársak) befizettek még időbe mindenkit, tehát menni kell!

http://www.pincehegy.hu/gacserok.php

Bocs Bénye, de valóban messzi is van, meg időhiányba is szenvedek, Csoki ezt kihagyom!!


Megnéztem az első Erdőbé…

#782624 KawaBazsy

Megnéztem az első Erdőbénye fotóit, az október 16.-án volt. A többi is hasonlóan, október közepe, vége.. Nem lesz túl hideg november végén fürdeni? Bár Rigó bírja.. :-)

Waszi él még? Mostanában…

#782528 KawaBazsy

Waszi él még? Mostanában nem láttam hozzászólni (beröfögni) a dolgokhoz..

mióta van ott opera? csa…

#782212 Bendeguz Előzmény: #782142

mióta van ott opera? csak az a béna koszos pocsolya van. opera legközelebb az Andrássy úton van :D Velence.. pfff... akkor már inkább Agárd!