Regisztráció Elfelejtett jelszó

Erdőbénye

Felbätorodva a szämolt k…

#782142 rbbj11 Előzmény: #781914

Felbätorodva a szämolt kilométereken és utiidön, lefoglaltam egy utat Velencébe. Nov. 25 péntek este aki kultúrära vägyik, csatlakozhat hozzänk a velencei operahäzban!

Dátum? hanyadik Bénye? VI?

#782103 Bendeguz Előzmény: #782002

November közepén jó volna egy közelebbi buli, mint pl Kerikománál, de gondolom ez halva született ötlet :(

Bényével az a gond, hogy nekem az 7 óra utazás egy irányba, 650 km és kb szumma 6-8 órás a buli, mert mindenki eldöglik 9-kor az ágyában én meg egyedül süthetem éjjel egykor az elsózott tócsnit.... Ha véletlen 2 napos volna, az már megint más téma, de szegény Csokinak nem kívánom ezt a tortúrát :D



Dátum? hanyadik Bénye? VI?

#782018 KawaBazsy Előzmény: #782002

Mi is, azzal a különbséggel, h csak 5 nap Balcsi volt. Meg a zasszony nem jött Alsóörsre.. Úgyhogy nyertetek! :-)

én még nem tudom, hogy m…

#782008 matgab Előzmény: #781914

én még nem tudom, hogy melyikre nem tudok eljönni .. :-)

Pesti tali nincs?

Dátum? hanyadik Bénye? VI?

#782002 kerikoma Előzmény: #781824

Hát barátom nem voltunk arra motorral, sőt szinte sehol nem voltunk az idén. Nyáron Balcsin voltunk 10 napot, meg még Alsóörsön, aztán avval annyi:-(

Úgy veszem észre, hogy munka mellett két hobbit nagyon nehéz csinálni és hát a szőlészetet, borászatot tartom jelenleg az első számú hobbinak. De ez változhat:-)

Bénye buli is nagyon necces lesz, de persze megpróbálom összehozni!


Összesítsük már az adato…

#781914 KawaBazsy

Összesítsük már az adatokat.. Leírom, h mit sikerült kihámozni, egészítsétek ki, h lehessen dönteni/szervezni.

Keri: Nov 26 (ha minden klappol)

Herceg: Nov 26 , dec 3

Joepappa: Dec3

Rigó: Dec 3 (?)

Kawa: Mindkettő jó

Bendegúz, Robajj, Sumér nem gyün. Többiek, pl Waszi?

Dátum? hanyadik Bénye? VI?

#781910 Kissherceg Előzmény: #781803

nekem jó november 26 és Bénye is. Van hely a kocsiban annak aki jönne :) Aki nem, annak kettő is :)

Dátum? hanyadik Bénye? VI?

#781824 Sumér harcos Előzmény: #781803

Ti meg,Te,Anti meg a csapat,nem motoroztatok erre egész nyáron?????

Vártam egy telefont,és már meg is hivtam volna a brigádot fagyizni.:)

Főleg,mivel dobáltam a forró edényt,törtem az üveg lopótököt,meg ilyenek.

Dátum? hanyadik Bénye? VI?

#781803 kerikoma Előzmény: #781739

Sziasztok!

Nekem a december 3 biztos nem jó! Ha valami jó lesz, az esetleg november 26, de ezt is úgy 2 hét múlva november elején tudom meg!

Jók legyetek:-)



időpont - Bénye

#781725 Csokigyáros

nekem a nov vége jobb lenne, mert dec.3 a szülinapom, és gyerekes hétvége... és mivel rekord hideget mondanak a télre, ezért lehet lékfürdés lesz csak.. de persze ha többeknek ez a jó, akkor megoldom... én azt kérem, hogy aki biztos hogy jönne az írja meg, hogy nov.26 és/vagy dec.3 a jó... és akkor a biztos érkezők ismeretében döntünk... Keri? Waszi? Herceg? Többiek?


Dátum? hanyadik Bénye? VI?

#781717 Sumér harcos Előzmény: #781712

ilyen papucs tipus vagyok:)

meg vigyázz, jön majd itt megint Phinona,pszichologus csajszi,aztán megkapod a magadét.:))

Dátum? hanyadik Bénye? VI?

#781712 KawaBazsy Előzmény: #781680

5-8 kimenő? Tudod mikor hagynám, h bárki szabályozzon.. :-)

3-as pontra: Lehet kevesebbet is inni.. :-)