Regisztráció Elfelejtett jelszó

Erdőbénye

Dátum? hanyadik Bénye? VI?

#781680 Sumér harcos Előzmény: #781616

Erdőbénye november 26??többeknek ez a dátum is jo,

vkinek ki kellene mondani mi?hol?Mikor?fixen:)

viszont,ugy nézem a csapat nagyrészének azért ez a december 3 a legjobb inkább bármire is.

szerintem Erdőbénye és Soltvadkert is,itt 2héten belül mindkettő,nem megy,ahogyan többen is céloztak rá viccből.

nos,részemről,ugyanazt tudom mondani,mint Robi RBB,nekem is kurta messze van bénye,680-800km oda-vissza.

1. ismerem magam,van évente kb. 5-8 kimenőm,ezeken általában be is dobom a lovak közé a gyeplőt,kihasználva minden pillanatát az ámokfutásnak:)

2.kétnapos a turné Erdőbényére,szinte össz.egy nap utazás közé félidőben beszoritva egy massziv piálás.

ez nekem már nem megy ilyen távolságból,ilyen időbeosztásban.

3. Zombán voltam májusban a csapattal,onnan is művészet volt haza lődörögnöm ,pedig az csak kb. 70km.

Igy Erdőbényét én idén kihagyom,mivel az elsődleges dátum sem jo,plusz senki ne gondolja,hogy sértődöttségből fakadóan, massziv önismeret az oka.:)


Dátum? hanyadik Bénye? VI?

#781618 rbbj11 Előzmény: #781616

most csekkoltam, nekem u. ennyi täv és idö Trieszt, +1 ora Velence. Nem akarunk inkäbb Triesztbe menni? Annak is megvan a hangulata, és tó helyett lehetne csobbani a tengerben is ;)

Dátum? hanyadik Bénye? VI?

#781616 rbbj11 Előzmény: #781606

nekem idén Bénye semmikor sem jó, tul messze van, mär vadkert is hatäreset, de dec.3 nekem meg szabad

nekem nem jo sajnos,oszt…

#781608 Sumér harcos Előzmény: #781598

nekem nem jo sajnos,osztálytalálkozom van a naptárban,már másfél honapja arra a dátumra.

bényére hozzám senki ne igazitson dátumot.

ott van oldal- szervező 2fő,meg ugye helyszin- szervező,többiek aki bujt-aki nem.

nekem sajnos nem jo.


Hello!:)nos,akkor bénye …

#781587 Sumér harcos Előzmény: #781461

Hello!:)

nos,akkor bénye vs. svk eldőlt, bénye lesz,rendben.

eszemben sem volt belekeverni,csak ugy elvoltak itt anyatlanodva már nélküled,hogy kiprovokálták:)

dátum- november 26.-ugy fest.

szevasztok gyerekek!!!Bé…

#781461 Csokigyáros

szevasztok gyerekek!!!

Bénye nem marad el... persze mehetünk a magyar bermuda háromszögbe is.. ott a muslica se száll a borba... :)

szóval én november első felében búvárkodok... de november vége, vagy december eleje is jó még...

a szülinapom meg pont dec. 3.-án van :)

Béla tava úszható állapotban van.. a hétvégén lecsekkoltam ;)

jóó

#781383 KawaBazsy Előzmény: #781382

Bényén sem kellett taxi, elsétáltunk, a pija lelőhelyekre.. Tavat pedig BÁRHOL keresünk neked! :-)

jóó

#781382 picirigo Előzmény: #781307

Ha a tóátúszás elmaradna Bélabánál, valszeg nem sírnék :)))))!!!(bár SVK-n is van tó)

Bazsi! Ha van taxi, én azt választanám!