Regisztráció Elfelejtett jelszó

Erdőbénye

jóó

#781307 KawaBazsy Előzmény: #781303

2 kilométerért nem kell szervezkedni sztem, annyit Bényén is sétálunk. Jót is tesz a társaságnak.. :-)

jóó

#781304 Sumér harcos Előzmény: #781290

jövő héten akkor pontositsátok le a helyszint,hogy Bénye(itt időpont teljesen más is lehet) vs. SVK?

mert a foglalások miatt időben kell gondolkodni.

ha nem SVK opcio nyerne,akkor elcsuszik jövő tavaszra.

jóó

#781303 Sumér harcos Előzmény: #781289

egyenlőre feltételes módban,bénye tükrében,ha....

pontositva nem is az autok számával van a gond,az nekem is van,meg ti is jöttök vagy 3-4el,hanem a jozan sofőrökkel.

Waszi ha előkerül,nem lesz jozan.

probálnám vagy helyiekkel,vagy hozzátartozommal megoldani,mint sofőr.

szállás-pincészet-disco vonalat.

de valóban nem nagy a táv,ráadasul a pincészet éppen a szállás-disco között helyezkedik el féluton.

de hajnalban nem várhatom el senkitől ezt a disco-szállás vonalra.

ott biztosan taxi vagy séta lesz,ca. 2km.



jóó

#781291 KawaBazsy Előzmény: #781289

De amúgy ha télleg sétatáv (1-2 km), akkor teljesen felesleges a kocsi, legalább kiszellőztet az ember.

jóó

#781286 Sumér harcos Előzmény: #781280

Akkor ha Erdőbénye nem jön össze,elmaradna esetleg.

az esetben a következő a véglegesitett program.

Dátum: 2016.12.03 Szombat.

találkozás:délután 3 óra körül.

Helyszin: SVK

Szállás: Öregtó Panzio.

szállást mindenki maga fizeti,ide mindenki magának hozzon vmi üditőt éjszakára,ropit,amit szeretne,más ital nem kell,mert a vacsora és a piálás is a pincészetben lenne elméletileg,később discoban.

a panzióban másnap reggel a reggelit mindenkinek Waszival közösen vagy én állom.

Események: Galántai pincészet,Borkostoloval egybefűzött vacsora.

a borkostolo részét mindenki maga fizeti,a vacsorát elkülönitve Waszival közösen,vagy ha Waszi nincs,akkor én állom szintén,(amennyiben ez komplex és nem különiti el vacsorát a borkostolotol,akkor a disco belépőt állom mindenkinek)

ezután discohttp://www.retro2.hu/ hajnalig-ez önellátó.

később vissza a szállásra.

3 sarkalatos pont,

a szállástól a pincészetig még szerzek autot aki odavisz minket,de nincs messze,séta is lehet.

a pincészettől a discoig szintén még probálok autot intézni este,de sétával sincs oltári messze.

éjszaka a discoból,itt már necces lesz autot szereznem,elméletileg van taxi,de akár séta is lehet,nincs egetverően messze a szállás.

ez a végleges program akkor,ennyi.

majd tisztázódjon minden,mert nekem akkor neki kell fognom foglalgatni a helyszineket.

Az autok,a panzionál,egy alacsony zárt kerités van térköves parkoloval,de nálam is lehet parkolni zárt,riasztós,kutyával őrzött helyen is.

ha ,amennyiben vadkert.…

#781277 Sumér harcos Előzmény: #781273

ha ,amennyiben vadkert.

szerintem semmi akadálya a Galántainál valszeg vacsorával egybekötött borkostolonak,gondolom látott már ilyet,biztosan vmi javaslata is van,vagy ha elzárkózik előle(amit kétlek),akkor odahozatom vendéglőből a tálakat hozzá,a kostoltató házához.

Akkor Herceg,Joepappa december 3 jo?felőlem mehetne is a létszám.

Csoki hétfőn írja az igé…

#781274 Kissherceg Előzmény: #781273

Csoki hétfőn írja az igét, nekem dec 3 is jó, de akkor már malacot is szúrhatnánk :D

Nekem teccik. Anyagiak s…

#781273 picirigo Előzmény: #781241

Nekem teccik. Anyagiak szerintem mindenkinek oké...programok jók, én a Galántai Karcsival beszélnék le egy borkóstolós-vacsis valamit. Discoba mehetünk...addigra már úgyis mindenki KO! :)))

Dátumok amik nekem jók: nov 26, dec 3

nekem mind1,Csoki elől e…

#781272 Sumér harcos Előzmény: #781270

nekem mind1,

Csoki elől eszemben sincs elvenni a lehetőséget.

majd látjátok.

oda én nem igérek semmit,mivel bénye esetében az aki bujt-aki nem csoporthoz tartozom,ott nem hozzám kell igazodni időpontilag.

akkor december 3?végülis…

#781271 Sumér harcos Előzmény: #781262

akkor december 3?

végülis egy dolgot kell szem előtt tartani,hogy van két un. oldal rendező,és elvileg(Waszit nem tudjuk egyenlőre,hogy mit gondol?) két helyszini rendező,na most ennek a 4embernek kellene jo legyen,a többiek aki bujt-aki nem csatlakoznának az időponthoz.

igy december 3?

Nah, nekem a disco ötlet…

#781270 KawaBazsy Előzmény: #781262

Nah, nekem a disco ötlet is tetszik, évek óta nem voltam. :-)

De első kanyarban azért kérdezzük meg Csokit sztem, h mit tervez..

dátum.mivel Herceg mondo…

#781258 Sumér harcos Előzmény: #781241

dátum.

mivel Herceg mondotta,hogy november első hete nem jo neki.

nekem november 12,november 26 nem jo.

a legjobb novemberi dátum 19 szombat lenne.

ha ez az én általam felvázolt opcio él és nem Bénye.