Regisztráció Elfelejtett jelszó

jóó

Sumér harcos Előzmény: #781280

Akkor ha Erdőbénye nem jön össze,elmaradna esetleg.

az esetben a következő a véglegesitett program.

Dátum: 2016.12.03 Szombat.

találkozás:délután 3 óra körül.

Helyszin: SVK

Szállás: Öregtó Panzio.

szállást mindenki maga fizeti,ide mindenki magának hozzon vmi üditőt éjszakára,ropit,amit szeretne,más ital nem kell,mert a vacsora és a piálás is a pincészetben lenne elméletileg,később discoban.

a panzióban másnap reggel a reggelit mindenkinek Waszival közösen vagy én állom.

Események: Galántai pincészet,Borkostoloval egybefűzött vacsora.

a borkostolo részét mindenki maga fizeti,a vacsorát elkülönitve Waszival közösen,vagy ha Waszi nincs,akkor én állom szintén,(amennyiben ez komplex és nem különiti el vacsorát a borkostolotol,akkor a disco belépőt állom mindenkinek)

ezután discohttp://www.retro2.hu/ hajnalig-ez önellátó.

később vissza a szállásra.

3 sarkalatos pont,

a szállástól a pincészetig még szerzek autot aki odavisz minket,de nincs messze,séta is lehet.

a pincészettől a discoig szintén még probálok autot intézni este,de sétával sincs oltári messze.

éjszaka a discoból,itt már necces lesz autot szereznem,elméletileg van taxi,de akár séta is lehet,nincs egetverően messze a szállás.

ez a végleges program akkor,ennyi.

majd tisztázódjon minden,mert nekem akkor neki kell fognom foglalgatni a helyszineket.

Az autok,a panzionál,egy alacsony zárt kerités van térköves parkoloval,de nálam is lehet parkolni zárt,riasztós,kutyával őrzött helyen is.