Regisztráció Elfelejtett jelszó

Erdőbénye

Waszit meg minek hívjuk?…

#781256 Kissherceg Előzmény: #781241

Waszit meg minek hívjuk? :)))) költséggel nekem se, program tetszik! Novemberben jó csak

:)waszival egyeztetni ke…

#781241 Sumér harcos Előzmény: #781223

:)

waszival egyeztetni kellene.

részemről,az a gond mostmár,hogy 2ingatlan elkelt,ami helyszin és szállásként is jo lett volna a környezetemben ingyen,utolso a nyáron.

magamnál nem tudok szállásolni.

innentől kezdve csak zsebbenyúlósan tudom szervezni,ami annyit tesz,hogy szállást mondjuk -mindenki maga fizeti,mint zombán-öregtó panzio,itt 8 fő fér el,4kétágyas szobában.ha többen lennénk,akkor Waszinak kellene vmi helye még a szállásoláshoz.

Vacsora még nagy kérdőjel,mi és hol?a legcélszerűbb az öregtó étteremből 2személyes sültestálak lennének.ezt mondjuk Waszival összedobnánk,mint resident.(de más faxával hagy ne verjem a csalánt)de ha waszinak van jobb ötlete esetleg....

szállásra kell néhány karton szénsavasviz,cola,meg vmi bor,rövid.

program-nemtom mennyibe kerül,per fő, mondjuk Fritmann,Font,Galántai pincészet? borkostolo-mindenki maga fizeti,ha megvan vissza szállás.

amit állok: akkor másnap mindenkinek a panzioban a külön fizetendő reggelit.

ha discos a csapat és szombat, akkor esetleg http://www.retro2.hu/ szuper buli a város szélén.

tehát az én szervezésemben mindenkinek fizetnie kellene a szállást,és a borkostolot,és ha van-a disco belépőt,és az ott történő fogyasztást,de ez utolso kihagyható,ha leszavazzátok.

mittomén 5-6fő vendéglétszám alatt nem érdemes szervezni.

hirtelen ennyi.

ettől olcsóbban én a célnak megfelelő megfelelő ingatlan nélkül nem tudom megszervezni sajnos.

Ezt gondoltuk.. Ha esetl…

#781223 KawaBazsy Előzmény: #781075

Ezt gondoltuk.. Ha esetleg megvalósulna a Waszival rég megígért vadkerti party, akkor nem kéne sehova menned.. :-)

ok, bär töled félek :DIr…

#781088 rbbj11 Előzmény: #781076

ok, bär töled félek :D

Irj privät üzenetet idöpont javaslatokkal, én pedig visszairok, nekem melyek jok

én mär 2x hivtalak, nem …

#781087 rbbj11 Előzmény: #781013

én mär 2x hivtalak, nem részegen egyik alkalommal se, volt egyeztett idöpont, amit te mondtäl le, ugyhogy en sem eröltetem a dolgot, ha mär csak én kezdeményezek minden alkalommal

Hát nézd, ilyen elejtett…

#781013 Bendeguz Előzmény: #780849

Hát nézd, ilyen elejtett ígéretekkel és meghívásokkal tele a padlás. Nálam ha valaki komolyan gondolja, akkor józanul meghív, leegyeztetjük a hétvégét és mehet a buli. Ellenben ha nagy a csend körülötte, akkor illedelmesen én se erőltetem, mert valószínűleg csak abban a pillanatban tűnt jó ötletnek.

Emlékezz Bende, emlékezz…

#780849 rbbj11 Előzmény: #780843

Emlékezz Bende, emlékezz...

Azt mondtam mindenkinek, hogy nincs egy csomó embernek elszállásolási lehetöségem, de ha bärki erre téved, 2-3 föig meg tudom oldani. Tehát nem a tali helyszínének áthelyezéséröl beszéltünk, hanem arról, hogy nem vagy messze, és egyszer elugrasz vmelyik hétvégei napon ;)

Azota is värom az ígért jelentkezésed.

elkeveredett a meghívód?…

#780843 Bendeguz Előzmény: #780832

elkeveredett a meghívód? :) felőlem lehet idén a Rbbj haciendán az őszi stoki találkozó, oda tuti mennék! Viszont halottak napja környékén most Pécsre megyek. Az osztálytali egy héttel korábban lesz, azon nem veszek részt idén se.

azota se ugrottál el ide…

#780832 rbbj11 Előzmény: #778787

azota se ugrottál el ide a szomszédba se, pedig megnézhetnéd h jol vagyok-e szemelyesen ;)

Idén biztos én sem megyek az ország másik végébe, utaztam idén eleget.

d

#779397 Waszeitung Előzmény: #779396

Az nem az én számból hangzott el,és én már csobbantam az elsők között! :D

Rigó az aktuális hős! :DD