Akkor neked is gratula :-)
volt egy longom azóta,kis pakk,apropénz maradt rajta.
viszont most csucsról van egy sortom,kis pakk...szeretném ha még egy 100ast esne,kis aprópénz lenne.
Még mennie kéne gyj. előtt.Kéne...
A 6747 es pakk eladva 6847 ért eladva tegnap.
Tudod, nekem az otp birtoklás már életforma. :-)
gondoltam, hogy nem tudnál nyugodtan aludni úgy, hogy nem vagy társtulajdonos Csányi papával...
:-) Ki hát!
Amúgy meg van még "egy kevés" papírom... :-)
most miután ezt a szenvedős időszakot végignyüglődtük kiszállsz a rally előtt??
Na, elment 900-on, végülis nem rossz ez így. :-)
Hú, de viszket a tenyerem az 510-es pakkommal! Talán meg kellene válni tőle. (?)
Nem látok ezen a rohadt csárton semmi "tutit"... :-/
Szóljatok, ha már 7500-nál vagyunk!*
O.O
(*s ezzel megvalósult a burkolt manipuláció a vásárlás ösztönzésére. Portfolio után szabadon)