Én meg vettem Monsanto-t (NYSE:MON), 104-en, hátha engedik magukat felvásárolni a Bayer által. A BAyer ma emelte meg az ajánlatot 122-ről 125 dollárra, nem tűnik nagy különbségnek, de azt írják hogy a Monsanto-val való több hetes tárgyalás után történt ez. Reménykedem hogy végre rábólintanak. 1,5 mrd USD vigaszdíjat is adna a Bayer ha a versenyfelügyelet nem hagyja jóvá a tranzakciót. Van Bayer résézvéynem is, persze akkor szakadt be amikor megvettem, mert akkor jelentették be először ezt a felvásárlási szándékot, és az a Bayer befektetőknek nem tetszett. Szóval vagy így vagy úgy, valamelyiken illene már nyernem. Ha nem lesz felvásárlás akkor a Bayernek vissza illene menni a beszakadás előtti szintre, ha meg lesz, akkor a Monsanto résézvényeken nyerek kicsit.