a világon mindenhol fizetsz az utalások után.. ne feledd nálunk a bankok prémium helyzetben voltak és vannak..ezért is kell lefölözni őket.. kartell van a multiknál a mai napig.. többet fizetsz mindenért mint a németeknél..és ne fogják a szetorális adókra mert korábban még inkább így volt.
orbánék az irányított piacgazdaság felé mennek ahogy látom..
a minden után fizetés alapja az lenne alacsonyak az adók és elvonások és ott adózz ahol fogyasztasz.. ha nem használod az autópályát akkor miért fizetnéd az adódból.. ha felmész fizetsz.. ha vásárolsz akkor fizetsz fogyasztási adókat..minél többet vásárolsz annál többet..de lineárisan..minél többet keresel annál több adót fizetsz..de egyenes arányossággal.
Az elmélet nálam rendben..a gyakorlat nem ok
bevezetik magas adózásnál a rendszert és ahogy a fogyasztási tipusú adóbevételek jöszögetnek többletbevételt generálnak.. azzal arányosan kellene csökkenteni az adókat.. de nem.. a több pénz az el lesz pacsálva..
na legyél kicsit önálló.. mennem kell.