Regisztráció Elfelejtett jelszó

OTP részvény fórum

Re: nincs cím

#771224 Csusza Előzmény: #771223

Nagyon elgyengült, meg egész nap nem volt vételi kedv, forgalom szánalmas. Baj lesz, ha ez így marad... :-/

Köszi mindenkinek. Csak …

#771183 Tapasz

Köszi mindenkinek. Csak azokat adtam el, amik már nyerőben voltak. Ha megyünk fel, eladom a többit. Ha megyünk le, akkor visszaveszem, és közben zárom a hati shortjaimat.

Re: nincs cím

#771089 Csusza Előzmény: #771072

Szerintem ez azért nem így volt, senki nem volt biztos benne, mit minősítenek. Kivéve persze a bennfenteseket, de az más.

Meg hogy lejjebb lesz? Hááát, meglátjuk, én hiszem...

csak probáltam tartani a…

#771074 Sumér harcos

csak probáltam tartani a hangulatot,bele sem néztem.:)jöttek a cikkek dobáltam befelé.

mondom örüljetek:)

Én inkább visszaminősíté…

#771072 Tapasz

Én inkább visszaminősítésnek hívnám. Mivel szinte mindenki várta, ezért lehet, hogy már hétfő délután lehjebb lesz oti, mint most. Ha másik cég is visszaemel minket, akkor az5 hiszem itthon befellegzett egyeseknek a mutyitőzsde.