Regisztráció Elfelejtett jelszó

Erdőbénye

Szasztok! Most értem ha…

#771124 picirigo

Szasztok!

Most értem haza a szegedi borfesztről! Hát, nagyon sok jó bort ittam...érdekesség képen, rámentem a szexárdiakra! Nem csalódtam, bőven lelépte már Villányt!

Ui: foglaltam magamnak +1 szobát :))))

Re: nincs cím

#771082 polgarmester Előzmény: #770913

Hmm, ja. Bizonyos pletykák szerint szörcsögök, és elfoglalom az egész ágyat. de engem sem zavar.Hát nem érdekes? Ő.o

Re: nincs cím

#771076 KawaBazsy Előzmény: #770905

Mikorra érjek át Vadkertre? Címet kérem priviben.. :-)

A zasszony meg családos bulinak örült volna.. :-)

Re: nincs cím

#770930 KawaBazsy Előzmény: #770929

Műszakilag hibátlan, friss műszakival. A jobb oldali sárvédőív már elkezdett burjánzani, de a balon is van pár petty, azok majd cserések lesznek. Minden Civicnél az rohad el először, ez is volt már javítva.

Re: nincs cím

#770914 Waszeitung Előzmény: #770913

Szerintem is túl nagy feneket kerítenek ennek a horkolásnak: Bár igaz hogy horkolok,de csak alvás közben,és ha valaki mellettem horkol nem zavar mert alszom! :D

És piszkos jó az alvókám,így általában én alszom el lefekvéskor először. :D

Re: nincs cím

#770913 kerikoma Előzmény: #770882

Dehogy sértődök meg, a minimum szoba megvan, ha több kell intézkedjetek:-) Amúgy ez a horkolás zavarás érdekes dolog. Én is horkolok és engem nem zavar:-))

Re: nincs cím

#770906 Waszeitung Előzmény: #770905

Én most nézem hogy ez jövő hét vége nem pedig június eleje?

Bazsy Civicről írj pár szót légyszi,egyik ismerősömet el akarom terelni az irányába! :D

miért érzem azt, hogy le…

#770905 Sumér harcos

miért érzem azt, hogy lesz kavarás a ki lesz kivel egy szobában mesében?:)

hajnalban riadó lesz, teljes menetfelszerelés,mint az úttörő táborban vagy honvédségnél,egy kis lepedőben riogatás vasfedővel, ilyenek:)

Re: nincs cím

#770885 KawaBazsy Előzmény: #770882

Lehetsz te egyedül, végülis csak heten vagyunk.. Amúgy benyomva nem szokott téged zavarni semmi. :-)

Re: nincs cím

#770882 picirigo Előzmény: #770871

Komikám!

Ha önhatalmúlag lefoglalok magamnak egy szobát, nem sértődöl meg??? :)))...sajnos engem még totálon is zavar a horkolás

Re: nincs cím

#770874 KawaBazsy Előzmény: #770865

Csoki is ide tolhatta volna, de ha nem, akkor majd iszunk Alsóörsön. Unicumot már beszereztem. :-)