Regisztráció Elfelejtett jelszó

Erdőbénye

Re: nincs cím

#770865 kerikoma Előzmény: #770864

Hát mivel tócsnit nem tudok csinálni, valamit enni kell:-))

Bence fiamat nagyon sajnálom, jó lenne ha meglepne és mégiscsak tudna jönni:-)

Re: nincs cím

#770863 kerikoma Előzmény: #770859

Hát ha lesz még szabad szoba (márpedig szerintem lesz) ezen kívül, akkor a tulajjal megbeszélitek azt annyi. Nem hiszem, hogy telt ház lesz, valószínű, hogy tudtok még a helyszínen is variálni, én csak a minimum szobákat foglaltam le, így lesz kedvezmény is.

Különben sem fogtok olyan sokat aludni:-)

A sajt és a dió már megvan, lassan kezd összeállni a kép:-))

Re: nincs cím

#770860 KawaBazsy Előzmény: #770859

Waszi csak akkor horkol, ha bepijál, amúgy viszonylag elviselhető (utsó bényei tapasztalat.) Úgyhogy ha kinevezzük sofőrnek, s csak kólát ihat, akkor hangzavar se lesz! :-)

Re: nincs cím

#770859 Sumér harcos Előzmény: #770850

4kétágyas?

akkor Waszi szólózik?

Vagy Joepapával horkolnak 1ütt gumiszobában?:)

Nekem teljesen mind1,csak horkolósok szeparálva:)

Re: nincs cím

#770850 kerikoma Előzmény: #770844

Na nem is kell telefonáljak senkinek, 4 kétágyas szobát foglaltam reggeli nélkül. A reggeli nálam lesz a háznál, azért ne fizessetek. Lesz olyan jó, mint a fogadóba.

Egy szoba van amit teljesen hangszigeteltek, azt nem engedtem, hogy kiadják másnak, az a Waszié lesz:-))

Re: nincs cím

#770844 Kissherceg Előzmény: #770831

nekem jöhet reggeli is, ha rokon támogassuk :) Nálad meg leisszuk :D

waszi melletti szobába nem megyek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

Re: nincs cím

#770835 kerikoma Előzmény: #770834

OK. Akkor mindenki megvan. Valahogy majd osztozkodtok. Gondolom ha ketten lesztek egy szobába az olcsóbb. Ettől függetlenül megpróbálom az első verziót, de megkérdezem az árakat is. Este vagy Rigót, vagy Bazsyt felhívom, ha végeztem a permetezéssel.

Re: nincs cím

#770831 kerikoma Előzmény: #770822

Ma lefoglalom mindenképpen és holnap megírom, hogy hány szobát tudtam szerválni. Elképzelhető, hogy kettesével lesztek. Remélem nem gáz. Waszi és Joepappa horkol, ők már lehetnek is együtt:-))

Re: nincs cím

#770822 KawaBazsy Előzmény: #770818

Nekem mindegy. Jó a sátor is, de ha mindenki fogadózik, akkor az is. Jó a 2 ágyas, csak ne horkantó (Waszi) legyen mellettem. :-)