Regisztráció Elfelejtett jelszó

Erdőbénye

Re: nincs cím

#770818 kerikoma Előzmény: #770802

A fogadóba 10 db két ágyas szoba van és már asszem 3 szoba le van foglalva. Mai nap kéne akkor mindenkitől, hogy mi legyen. Négyen már ott szálltok meg az biztos. Elképzelhető, hogy már csak kettesével tudnak elszállásolni. Akkor is jó lesz?

Waszi, Sumér, Bazsy? Kéne tudjam, mert fogynak a szobák. Ma le kell foglaljam!! Mivel a tulaj apám keresztfia egy kis kedvezmény is lesz. Nem sok, de lesz.

Re: nincs cím

#770779 Kissherceg Előzmény: #770777

Te csak megjátszod,majd kihasználod az illumináltakat... Úgyse emlékeznek semmire alapon :)

Szintén egy ágyas :)

Re: nincs cím

#770704 picirigo Előzmény: #770693

Szia komikám!

Szeretnék én is egy egyágyast! Jó a kétágyas is, de egyedül :))))!

Ui.: mamának mond már légyszi, ha nem titkos, leírhatná nekem azt a csodálatos pogi receptjét!

Re: nincs cím

#770693 kerikoma Előzmény: #770621

Sziasztok!

Persze, hogy jó lesz. Írjátok meg, hogy milyen szobát szeretnétek, és én lefoglalom! Annyiban változott a dolog, hogy a szülinapi társaság mégsem aznap lesz, mert valami sürgős program közbejött vasárnapra a Balázskának, így elmarad a buli azon része. A Balázska itt lesz velünk és a pincéje is rendelkezésünkre áll:-) A menü is változni fog így, de azt még megbeszéljük. Kerimama csinálja a pogácsát az már biztos:-) Imádkozzunk, hogy jó idő lesz, mert, ha ilyen lesz, mint ez a pünkösdi hétvége, akkor nem tudunk kimenni a tanyasorra, max gyalog bakancsba csúszva-mászva:-)) Na de viccet félretéve, ha nagyon szar idő lesz akkor is megtartjuk csak nálam a dühöngőbe!

Re: nincs cím

#770621 picirigo Előzmény: #770597

Én tuti külön szobát kérek :)))! A reggelire lehetett kérni rántottát, meg asszem virslit....rántotta jó és sok volt!

Vsz mindenki megírja Kerinek mit szeretne, ő pedig lefoglalja. Jó így Keri???

Re: nincs cím

#770399 Kissherceg Előzmény: #770349

uhhh, ez ígéretes :) Nekem is májusban van a születésnapom, méltó esemény lesz ez :)

fogadó érdekel :)

Re: nincs cím

#770396 picirigo Előzmény: #770387

Húúú, akkor befűzöm 1-2 liter bor vásárlására!!! :))

Jaaa, a Balázs! Jó gyerek, Kva fini borokkal!

Ha lehet, én a fogadóban aludnék...az sem baj(sőőőt...)ha egyedül :D!

Re: nincs cím

#770388 kerikoma Előzmény: #770384

Kétágyas szobák vannak, és asszem lehet pótágyat is kérni. Rigóék már szálltak ott meg, nem panaszkodtak.

Re: nincs cím

#770387 kerikoma Előzmény: #770381

Az idős úriember kemencéjébe fogunk kontárkodni, egy darabig kinn lesz, de aztán el kell menjen egy másik helyre, de reméljük később visszaér. Azt javasolta, hogy mindjárt nála kezdjünk a kóstolással azt, ha el kell menjen akkor legalább az ő pincéjén túl leszünk:-)

A közös bulis pinceszomszéd pedig az a Pali melletti tulajdonos, az a hosszú, magas fiatal srác (Balázska). Épp a hétvégén kapott a kistérségi borversenyen két aranyat a kettőből:-) Elég jól teljesít a srác százalékosan:-) Neki lesz egy elmaradt szülinapi bulija.

Pali még nem tudja a bulit, de ma találkozok vele, biztos nem fogja kihagyni:-))