Regisztráció Elfelejtett jelszó

Erdőbénye

Re: nincs cím

#769878 Bendeguz Előzmény: #769861

Van egy rossz hirem :(((

Hugomat kell kulfoldre koltoztetnem azon a hetvegen, se elotte, se utana nem tudjuk megoldani, csak azon a 4 napos hetvegen. A szivem szakad meg, evek ota erre a bulira varok es meg az idopont is jo lett volna, erre kozbeszol az elet :(((((

Re: nincs cím

#769848 KawaBazsy Előzmény: #769847

Vagy egy sportkipufogót a motorjára, arra már régen vágyik.. :-)

Waszit sztem Sumérral visszük, Vadkertről.

Re: nincs cím

#769847 Kissherceg Előzmény: #769572

Ok,kettőre újvárosba megyek, Fornitot gondolom kelenföldön felveszem és waszit hol kukázzuk össze? :)

Kerikomának pogit se lehet vinni, mert ott az asszony :) piát csinál magának, lehet motorolajat kellene vinni, azt csak veszi... :))))

Re: nincs cím

#769837 Bendeguz Előzmény: #769598

dettó, másnap örülök, ha csak 1 napig tart. mostanában már alap hangon 2 nap másnap van.

nálunk május 26-29 vallási 4 napos hétvége, szabadnap! a boldog hulla napja, nem tudom miről szól...

hogy alakul a névsor?

Re: nincs cím

#769594 KawaBazsy Előzmény: #769591

Gyümölcsös sör! A bodzás egész yo. Csak el vannak kanászodva a gyártók, mert a legutóbbi pakk 1.5%-os volt...

Re: nincs cím

#769591 kerikoma Előzmény: #769587

Gyógy sör, istenem! Bényén reggel a patakból kivettük, és aki nem volt sofőr (mint pl Waszi meg én) nagyot kortyolgattunk:-))) Orvosság volt valóban:-))

Re: nincs cím

#769587 joepappa Előzmény: #769586

józanodó kólát akkor viszek, meg egy zsugor ásványvizet, meg édes péksüteményt másnapra reggelire az agyi működés cukorsokkal történő visszaállítása végett (nem kötelező de én csak így térek magamhoz :)) ja meg azért némi pálinkát is viszek a sajátból kóstolgatni. :)

Re: nincs cím

#769584 KawaBazsy Előzmény: #769583

Oké, de akkor hadd vigyünk üdítőt, savanyút, kenyeret, akármit, ne te álld az egész cehhet.

Re: nincs cím

#769583 kerikoma Előzmény: #769560

Figyelj Bazsy!

Vágtunk 3 röfit decemberbe. Szerinted miért vágok? Saját röfi, saját hús, saját szalámi stb. A bor adott, azt ne hozzál, diót szedtünk a kertbe, azt se hozzál, sajtot a Tollés barátom intézi. Szombaton a vacsorára vagy egy vegyespörkölt lesz, vagy kemencés szarvasgerinc. Mindkettő nagyon finom, a pörköltet egyszerűbb lenne elkészíteni. Majd meglátjuk.Vasárnap reggelire saját készítésű füstöltek (szalámi, szalonna, sonka) lesznek. Tehát kaja és pia nem kell, magatokat hozzátok aztán kész:-))

Re: nincs cím

#769560 KawaBazsy Előzmény: #769544

Te figyelj csak, azt írtad, h a kaját is intézed. Ez remélem nem azt jelenti, h te állod, hanem h max te szerzed be az alapanyagokat, mi meg majd szétdobjuk az árát. Ha meg kell valamit vinni is, akkor jelezd lécci..