aranybányák megvannak még azzal aratás lehet? :)
Ritka, hogy az arany -0,5 % minusz, az ezüst ugyanennyi plussz napon belül.
Milyen érdekesen mozog az ezüst ma reggel.
Még érdekesebben, mint az arany.
Kicsit rázós lett ez a terep az utóbbi napokban.
Vajon mi készül?
Well, if you want to invest and sit on it buy physical gold.
If you have the intention to manage your investment than buy Gold ETFs or stocks of gold mines.
3rd option is a good bank robbery:-)
Well i am turning 20 over these weekend and i am looking forward to invest in stock market and commodities and by saying commodities i mean gold and silver. I am huge fan of gold and would love to invest in gold. But actually when i did a bit of research i didn't find any [url= http://www.profitconfidential.com/gold/how-invest-in-gold/ ] ways how to invest in gold [\url] and while researching i came around a article on ways to invest in gold but the content of that article was to difficult to handle for me and it hardly helped me!! ??? ??? ???
All that content was GOLD ETF , Physical Gold and some thing!!!!
Please help me out???
jó, de a goldcorpot tartom azóta is... (csak cselesen)
Rosszul sikerült a munkaerőpiaci jelentés, elmarad a kamatemelés.
Legalábbis csökkent az esélye.
Dollár le, euró fel, helyettesitő termékek (arany, ezüst, kötvények) fel, részvény le.
hmm megnéztem a gold bányáimat, MUX a leggyengébb 40% emelkedéssel, CDE 260% január óta... átlagos hozam 100% felett :D
tetű számlanyitás lassú volt..
http://www.portfolio.hu/gazdasag/goldman_esni_fog_az_arany_ara.4.231641.html
Hát ha a Goldman mondja azt, hogy esni fog akkor meg vagyok nyugodva...
Röpke egy héttel a kitörés után ime az első ezüst elemzés:
http://www.finanzen.net/nachricht/zertifikate/ING-Markets-SILBER-Neues-Elf-Monats-Hoch-4849236
Korrektúra lehetősége 16.30-ig, ha az alá megy, akkor shortos.
A következő dupla ellenállás 18,5 körül.
Fundamentálisan is emelkedhet, mert a kitermelés csökken.
Nos most múlt 16.35.
Lezajlott a korrekció, mehet fel.
16.35-ig.
De mivel nagymértékben dollár függő. a dollár meg most egy sötét ló, ezért nem vállalok felelősséget.
Úgy tűnik az ezüst most azért trendel, mert a dollár gyengülése önmagában segíiti, az erősödése pedig azért, mert mindenki arra számit, hogy azt gyengülés követi:-)