Regisztráció Elfelejtett jelszó

OTP részvény fórum

Re: nincs cím

#766793 polgarmester Előzmény: #766792

RC "Megint jött a Marshall cég shortolni az OTP részvényét, legalábbis a piaci pletykák szerint 400 ezer darabot igyekezett a tegnapi kereskedésben 7000 forint körül eladni."

Most szórom ki a maradékot. vissza 6750-6800-ig várnám.

Számomra napok óta érthe…

#766792 Csusza

Számomra napok óta érthetetlenül viselkedik ez a papír. Senki sem adja, de senki sem veszi, 7 ezren minden ellenállás nélkül gyalogol át, nulla forgalommal. A csárton semmi értelmeset nem lehet kiagyalni.

Vagy most ez lett az új trend, vagy mi van?

A nyerő egy részét elba.…

#766729 polgarmester

A nyerő egy részét elba...ltáztam időben nem zárt dax long certivel- de, az összkép kellemes.

Re: nincs cím

#766302 banyaiz Előzmény: #766298

Nagyon bikának tűnik a bét. Szinte meg se rezdül mai rossz hangulatra. 26 k feletti buxnál .

Nem bánom persze, de olyan szempontból érdekes hová menne ha külföld tovább menetel 30 k-s bux? Ott már rég jártunk.

Re: nincs cím

#766283 banyaiz Előzmény: #766266

Milyen szépen tartja magát a papír, ne kiabáljam el. Negyedév első napja külföld eseget.

Re: nincs cím

#766251 Csusza Előzmény: #766151

Szép, grat!

Tapasz, kösz!

Én nem tudom, itt mit kell csinálni egyelőre kivárok a meglévő pakkal.

6666-os meg kicsit felje…

#766187 Csusza

6666-os meg kicsit feljebbről lévő adagok 6934-en eladva.