:-DDD
Az ellenállás csúszott le, mert nem ment át egyből a 430-on.
Erre próbáltam célozni, a régi vicc jutott eszembe.
Valaki eltöri a kezét, de a lábán van kötés.
- Hogyhogy a lábadon van a kötés, ha a kezed törted el?
- Lecsúszott!
Így ment ez a bohém kilencvenes években.